Wpis z mikrobloga

@kicjow: zdjecie zrobione w licbazie na Witosa :) prowadzil tam lekcje oraz prowadzil msze szkolne (zwykle msze w sumie tez) + przygotowywal ludzi do bierzmowania.
Najlepszy ksiadz z jakim mialam do czynienia, serio. Czuc w nim powolanie, a podejscie do mlodziezy mial swietne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szopen: po witosa na plac wolnosci go przeniesli? Probuje to jakos w czasie osadzic, na witosa byl na pewno
@kicjow:
Miałem z nim religię w liceum, ksiądz Jacek. Miał dosyć niekonwencjonalne podejście do nauczania religii (jak widać na obrazku), ale przynajmniej nie były to nudne zajęcia. Aczkolwiek nigdy nie pytałem o historię tego mema xD

@szopen: @Efrajm:
Na pewno w roku szkolnym 2011-2012 był już w VIII LO, bo wtedy mieliśmy z nim religię...
Zdjecie robione zostało na Naszej lekcji (klasa o profilu wojskowym), dokładnie w sali gdzie odbywały się lekcje PO (Przystosowanie Obronne).

Tam mieliśmy wtedy lekcje religii a ksiądz przyszedł jak Pułkownik chował pistolety do szafy i sobie lekko przyheheszkował ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ilili: @kicjow: Potwierdzam, u mnie w szkole też ten ksiądz uczył i taką samą genezę usłyszałam od znajomego, bo natknęłam się na to zdjęcie