Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczky ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obiecaliśmy wczoraj wieczorem, że w ciągu tego weekendu możecie zgarnąć u nas super nagrody #rozdajo i słowa dotrzymujemy.

Utrzymując tematykę #gaming, mamy dla was wypasioną myszkę firmy #roccat, która na sprzęcie dla graczy zna się jak mało kto ( ͡ ͜ʖ ͡)

Myszkę rozlosujemy wśród plusujących ten wpis, wyniki podamy jutro. Wtedy też pojawi się jeszcze grubsze #rozdajo, które będzie podsumowaniem całej naszej serii #glupiewykopowezabawy, organizowanej z okazji startu naszego serwisu 28.11 #cybermonday.


W turnieju na start będziecie mogli za darmo spróbować sił w kolejną naszą grę, a do wygrania będzie #telewizor LED marki #lg, na którym możecie obejrzeć Kevina w czasie Świąt albo Sylwester z Jedynką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obserwujcie nas i czekajcie na kolejne wpisy!

Załóż konto już dziś i odbierz darmową paczkę HCN na pierwszy turniej.

#hophands #gry #sprzetkomputerowy
HopHands_pl - Siemanko Mireczky ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obiecaliśmy wczoraj wieczorem, że w ci...

źródło: comment_YO5KHLrEhKwEPRjckP8tbcC2c9j3JQG3.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Cnrash3: Zgadza się Roccat Savu, bardzo fajnie pasuje do mojego nietypowego chwytu. Jestem z niej bardzo zadowolony, chociaż kupiłem ją jako używkę (co dobrze o niej świadczy skoro nadal daje radę).
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: tak pytam bo jest chyba jeszcze podobna myszka od roccata, ale gorsza kova, miałem też savu, ale zepsuły się te boczne kliki po roku i trochę obudowa zaczęła się zdzierać. fajny sprzęt ogólnie, roccat ma nieźle wyposażony soft, w csgo się bardzo dobrze sprawdzała i była wygodna nawet po dłuższej grze
  • Odpowiedz