Wpis z mikrobloga

@Marcinowy: Nikt tego nie wie.
Jutro może wszystko jebnąć a kurs spaść do zera.
Miesiąc temu był po 2200 teraz 3100.
Rok temu po 800zł.
Dwa dni temu w ciągu zaledwie 10minut kupiłem po kursie 3139, a sprzedałem 3148 xD
  • Odpowiedz
@Marcinowy: Nie wiem, nie interesuje się tym.
Używam do płatności tam gdzie wymagany i płatność nim najtańsza, a resztki wymieniam na gotówke.
Choć pluje se w morde za każdym razem jak skacze

czemu debilu nie kupiłeś, zarobiłbyś kilkaset złotych w ciągu xx-dni.
  • Odpowiedz
@Marcinowy: A może podziel sobie inwestycję np na 10 Twoim zdaniem najciekawszych projektów i zostaw na rok zainwestuj np po równo w każdy. hmmm zastanawiam się czy tak nie zrobić eksperymentalnie i nie upublicznić inwestycji robiąc statystyki tak by każdy mógł obserwować inwestycję. Dałeś mi fajny i ciekawy pomysł. Wybiorę sobie 10 projektów i wyasygnuję kwotę 0,10 BTC na inwestycję i będę aktualizował stronę np co tydzień. Sam z ciekawości zobaczę
  • Odpowiedz
@Marcinowy: no ale na tych co wymieniłeś kupisz tylko BTC a pytanie było o giełdę w której można zainwestować swoje BTC w inne kryptowaluty. To nie wątpliwie najwięcej kryptowalut i taka w miarę najsolidniejsza giełda to poloniex.com względnie bittrex.com Pamiętaj jednak żeby być ostrożnym. Każdego dnia o każdej porze i w każdej sekundzie możesz obudzić się z ręką w nocniku i z komunikatem że np giełda została okradziona. Np bitfinex był
  • Odpowiedz