Wpis z mikrobloga

Drogie Słuchawki, Drodzy Słuchacze.

Z przyjemnością chcieliśmy zakomunikować nastanie Nowej Ery w Radiu Wolne Mirko FM - #rwmfm :


W związku z rosnącą popularnością Kolegi Prezentera #mirkopilot, który nigdy się nie męczy i nadaje dla Was nawet gdy wszyscy śpią postanowiliśmy uruchomić nasze całe moce przerobowe i nadawać na pełnej... parze w kotłach.
Dotychczas mogliście usłyszeć 1500 utworów na rotacji playlist. Teraz ta liczba zwiększyła się do 2400 starannie wyselekcjonowanych sztuk! Przybyło wiele nowości oraz przywróciliśmy trochę kawałków, które dawno na naszej antenie nie gościły. Sytuacja na playlistach przedstawia się następująco:

- "Dzienna" 6:00 - 16:00 (starsze przeboje, starocie, łagodny rock itp) - 800 utworów, 56 godzin
- "Rockowe popołudnie" 16:00 - 22:00 (rock!!!) 800 utworów, 59 godzin
- "Nocna Zmiana" 22:00 - 6:00 (feelsy, łagodności, spokojności) 800 utworów, 62 godziny

A to wszystko bez reklam :)

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do odsłuchu i ... zaplusowania wpisu aby więcej ludzi dowiedziało się o tej rewolucji. Każdy kto zaplusuje ten wpis do godziny 21:00 ma szanse wygrać płytę CD z naszego repozytorium. Zielonki też mogo. Losowanie - Mirkorandom.

Do usłyszenia w Mirkoeterze!

#rozdajo #rwmfm #muzyka
rwmfm - Drogie Słuchawki, Drodzy Słuchacze. 

Z przyjemnością chcieliśmy zakomuniko...

źródło: comment_5g0hpLmPGh6B7dFntsAPuOQi2wPq9vlE.jpg

Pobierz
  • 15
@rwmfm: O fajnie, że się odezwaliście. Mam stary telefon #android przerobiony na radyjko do kuchni. Możecie polecić jakąś aplikację, która po włączeniu automatycznie odpalała mi by wasz striming? Inne które znalazłem trzeba kliknąc wykonać jakąś akcję, a chcę aby samo się włączało, bo telefon włącza się sam po podłączeniu do prądu.
No rzezczywiście. Pytam bo też planuje takie radyjko sobie stworzyć i no właśnie... bedzie jeszcze potrzebna aplikacja do automatycznego uruchamiania strumienia. A na czym słuchasz? jaka aplikacja?
@art212: Są też apki które wyłączają urządzenie po wyjęciu z prądu. Niestety część działa, część lubi się wywalić w sumie nie wiem jaką obecnie mam. W autostarcie mam analogowe radio FM, bo dotąd nic nie znalazłem co wznawia połączenie.
@art212: Kiedyś na oferii dałem zlecenie testowe do napisania dedykowanej aplikacji na androida do zbioru linków stacji internetowych, kilka rozsądnych ofert brylowało w zakresie 100-500 zł. Gdyby tylko kilkanaście osób zebrało zawsze rozłożyłoby sie to po kosztach. Ale nie potrafię takowych znaleźć. Jest podobna aplikacja TuneIn ale trzeba wykupować abonament, w darmowej reklamy nie pozwalają normalnie użytkować programu...