Wpis z mikrobloga

@CytrynowySorbet: Dolores po rozmowie z Ojcem zaczyna się uświadamiać - pada ten cytat z Szekspira. Ten sam cytat powtarza Meave, co sugeruje, że są w tej samej płaszczyźnie czasowej. William poznaje Dolores, która jest już procesie wywołanym frazą. W związku z tym bunt Meave i poszukiwanie labiryntu oraz samoświadomości u Dolores podróżującej z Williamem, to ta sama płaszczyzna.
@CytrynowySorbet: Przeleciałem 2. odcinek, w którym William przyjeżdża do Westworld. Meave jest w salonie i się zaczyna zawieszać, zabierają ją na powierzchnię. Wchodzi Billy z ziomkiem i Meave tam nie ma, ale wkrótce po ich wyjściu znów ją wpuszczają do Burdelu i kontynuuje swój wątek. Niemniej, sceny, w której byłaby razem z Williamem w tym samym miejscu rzeczywiście nie ma albo za szybko przewijałem.
@fidel: jak napisał BadWood, to dzieje się specjalnie żeby ludzie myśleli, że to wszystko jest w jednym czasie. Jedna rzecz, które na szybko potwierdza że William = MiB: MiB mówił, że dawno temu hosty to były precyzyjne maszyny, a teraz są zbyt podobne do ludzi. W 9 odcinku William zrobił masakrę w obozie konfederatów i było widać ruchome części, ew. jak Logan rozpruł brzuch Dolores to też jest to dobrze widoczne.
@CytrynowySorbet ja stwierdziłem już jakiś czas temu że Teddy to host stworzony na podobieństwo Williama - nie fizyczne ale mentalne. Może po tym jak William uratował Forda (nie wiemy jeszcze dokładnie w jaki sposób) został on uhonorowany w taki sposób że podarowano mu hosta w parku. Chociaż z drugiej strony host który skazany jest na wieczne cierpienie to nie najlepszy prezent. A mogło być też tak że William sprowadzil cześć wydarzeń które
@BadWood: wątpię żeby to było w ramach zemsty, szczególnie że coś mi świta że w jednym dialogu między Loganem a Williamem było coś o tym, że jeden z twórców parku tam zginął, czy coś w tym stylu, więc w takim wypadku William nie mógłby się do śmierci Arnolda przyczynić. Nie chcę zgadywać czemu Ford w taki sposób mógłby go uhonorować, mam nadzieję że się to wyjaśni w najbliższym odcinku. No i