Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W stanach maja swój odpowiednik #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #seks

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  Tak sobie mieszkam w tej Nowej Zelandii i tylko Was wszystkich chciałem poinformować, że od wczoraj mamy wiosnę, pogoda jest super i będzie już tylko fajniej przez najbliższe miesiące! Trzymajcie się ciepło, całuski :*

  #chwalesie #podroze #nowazelandia #fotografia #wygryw

  pokaż spoiler Zdjęcie zrobione 23 września o wschodzie Słońca, więc jako jeden z pierwszych ludzi na półkuli południowej łapałem wiosenne promienie Słońca, bo większość lamusów jeszcze spała ( ͡º ͜ʖ͡º)
  pokaż całość

  odpowiedzi (59)

 • avatar

  Jako, że nastał ten smutny i zimny okres a za oknami jest szaro i ponuro a potwory tylko czekają na generowanie chorób mamy dla was ratunek!

  Siostra sprzedaje miód z pasieki naszych rodziców i poprosiła mnie o małą reklamę i #rozdajo #zadarmo gdzie można wygrać pół litrowy słoik miodu AKACJOWEGO z tegorocznego miodobrania.

  Jeśli ktoś chce zamówić miodek dla siebie to na priv podaję kontakt do siostry, gdzie można kupić duże słoiki miodku 0.9 L waga około 1,25 kg: akacjowy(35zł) lipowy (40zł), rzepakowy (35zl) i GRYCZANY(tylko 15 sztuk, 45zł) . Większość miodów się jeszcze nie skrystalizowała do końca i są bardzo mięciutkie (ʘ‿ʘ) Oczywiście do wygrania jest słoik, z którym kot nie miał do czynienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) By wygrać wystarczy zaplusować wpis, aby wziąć udział w losowaniu. Wyniki ogłoszę jutro o 14.

  Miód można zamawiać w wiadomości prywatnej, u siostry: martynakomorowska11@gmail.com lub dla zainteresowanych zostanie stworzona aukcja na allegro.
  Wysyłamy miody inpostem (zero stłuczonych słoików, solidne pakowanie dźwignią handlu.)
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)