Wpis z mikrobloga

  • 0
@seta1991
@Jurigag
@seta1991
Właśnie nie mam wersji box i po próbie wpisania klucza na stronie ms kieruje mnie do sprzedawcy laptopa.
Martwi mnie to że wersję win która pobrałem i zainstalowałem jest coś nie tak, w ogóle się Windows nie chce zaktualizować, w procesach nic nie ma a wiatrak wali na pełnych obrotach non stop, jak nigdy.
@Domenico: jeśli chodzi o aktualizację to czysty win7 ma jakiegoś buga i może wyszukiwać update nawet kilka
godzin (jak wyświetlisz procesy systemowe to jestes svchost bedzie miał zuzycie 1,5gb ramu i nawet 70% proca. W ostatnim czasie instaluje update używając tylko aktualizatora offline bo inaczej lipa wychodzi. jest po eng ale można sobie poradzić http://download.wsusoffline.net/wsusoffline1081.zip

@Jurigag: ja w pracy z tamtad pobieram i jest zawsze oki a same ma oem
A to co pobrałem, nie aktualizauje się i potwornie buczy mi wentylator co wzbudza moją obawę.


@Domenico: Akurat w Windowsie 7 jest bug, że Windows Update potrafi liczyć coś nawet kilka godzin, zarzynając procka na maksa. Gdzieś jest na to łatka, którą można zainstalować ręcznie, ale nie zawsze działa.
@seta1991: Dzieki za linka, oczywiście z ogarnięciem programiku sobie poradziłem ale te aktualizacje nie mają końca, ile Ci to około zajmuje? ( fan dalej buczy jak oszalały )
@Domenico: to on ci pobral tylko. Wchodzisz teraz w client i uruchamiasz updateinstaler, zaznacz sobie tylko automat reboot, potem start i za jakas godzinke masz wszystkie zainstalowane ;)
@seta1991: A więc wyglądało to tak że komp kilka razy sam się wyłączał. Kilka razy aplikacja się "chyba wieszała" i musiałem ją włączyć jeszcze raz by zaczęła instalować, po kolejnym starcie komp uruchomił się jako inny uzytkownik stworzony przez ten aktualizator, plus zatrybybiły aktualizacje windowsowskie i nie wiedziałem co w końcu updatować czy te z systemu plus te z programu. Trwało to dłużej niż godzinę wszystko bo chyba dopiero teraz proces