Wpis z mikrobloga

@Baciar93: Nie, mam zasypowy, mój ostatni nabytek tyle że nie czyściłem popielnika przez miesiąc z lenistwa i musiałem wygasić żeby popiół wyjąć (: a rozpalić i rozkręcić "proces grzania" to nie tak chop siup
@Baciar93: No to lipa faktycznie, zawsze trzeba lekko na wyrost liczyć, ja sam nie wiem czy mi 25 wystarczy. Poza tym jest jeszcze kwestia z czego dom, jak ocieplony, jak szybko ciepło oddaje,.. szeroki temat, siedze w tym z dwa lata- że się interesuję i myślę że wiciąż zielony jestem
@Baciar93: Weź nie mów, ja dla święego spokoju i że się nie znałem nająłem "fachowców" do montażu, po roku i tak sam musiałem poprawiać. Powiem Ci rozkminiłem że sporo roboty u mnie zrobi wymiana grzejników, a docelowo instalacji na miedź, no ale to przy okazji piętra- tak zakładam, na bazie tego co wyczytałem- wiadomo biorę poprawkę, ale też z ludźmi rozmawiałem i różnymi takimi
@Baciar93: nie wiem, wszystko robię i umiem, ale miedź mnie zawsze dystansem napawa, może dlatego że mało w niej robiłem, a może że po prostu nienawidze lutowania, tak jak dobierania kolorów pod rale