Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieją jakieś kobiety, które lubią wrażliwych mężczyzn? Niestety odziedziczyłem w genach same stereotypowe kobiece cechy i nijak nie jestem w stanie się ich wyzbyć a próbowałem udawać i robić to co samce alfa ale nie potrafię tak udawać xD to nie mój styl. Proszę nie mylić tego z byciem ciapą życiową albo płaczkiem, bo to w praktce tak nie wygląda, że siedzę 24h przed oknem i wzruszam się przyrodą albo oglądam komedie romantyczne całymi dniami xD mam po prostu mix "genów?" gdzie większość to takie steretypowe babskie przez które inaczej patrze na życie, związki, świat, itp.

- ogólnie mam tendencje romantyczne, wyidealizowany obraz związku, ciągle liczę na tę jedyną, prawdziwe uczucie jest dla mnie ważne. Lubię drobne gesty, przytulanie, całowanie i takie soft rzeczy, zachody słońca, czułe słowa, wyznania
- jestem dosyć wrażliwy, dużo analizuje, często biorę za bardzo do siebie słowa czy zachowania innych (nawet jak neutralne to moja głowa wymyśli że to coś przeciwko mnie)
- wszystkim się stresuje i przejmuje, a jednocześnie straszny ze mnie melancholik i często wracam do przeszłości, o tym jak kiedyś było lepiej, wracam do wspomnień ale też tworze sobie alternatywne scenariusze co by było gdyby
- lubię nature, sztukę, rzeczy wizualne, abstrakcyjne, działające na umysł, wzrok
- moja bojaźliwa natura też była wobec kobiet, aczkolwiek wśród nich lepiej się czułem bo wśród mężczyzn zbyt nerwowo, za dużo testosteronu, agresji, czułem niepokój zawsze xD
- brak mi czasem zdecydowania, działania, wolę czekać na kogoś pierwszy krok
- wychowany przez matke, edukacja gdzie większość kobiet, praca gdzie większość kobiet (to może być istotna informacja)

Przecież za takie coś powinna być renta xD Niedostosowany do współczesnego świata, gdzie liczy się kasa, szybki seks, zero emocji i zero sumienia a urodził się jakiś wrażliwiec ze swoimi ideałami xD

#przegryw #blackpill #psychologia #fobiaspoleczna #depresja #zycie #feels #tfwnogf #niebieskiepaski #romantyzm #romantyk



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieją jakieś kobiety, które lubią wraż...

źródło: pexels-josh-willink-853407

Pobierz
  • 52