Wpis z mikrobloga

Mirki, próbuję się zarejestrować i wypróbować darmowe 30 dni, ale po wyborze metody płatności wyskakuje mi komunikat

Wygląda na to, że wystąpił problem z metodą płatności, której próbujesz użyć.

O co chodzi? Chciałem powiązać konto z kartą podłączoną do PayPala, na karcie jest jeszcze jakieś 5 złotych (karta podarunkowa Sodexo działająca na zasadzie karty kredytowej - PayPal i inne usługi łykają ją bez problemu) i klops ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#netflix #paypal
  • 13
@qqwwee: Tylko pamiętaj że jeżeli trzy razy (lub coś koło tego) w ciągu 24h autoryzacja będzie odrzucona to neflix zablokuje ci na 24 godziny cały moduł płatności. Generalnie jeżeli naświetlisz wtedy sytuacje na supporcie to dadzą ci 7 dni za darmo.
@cebulazord: Jeśli jest tak jak mówisz to głupota ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja rozumiem wymuszanie powiązania z kartą aby odpalić triala (metoda na cebulkę wszelakiej narodowości), ale wymaganie posiadania tej kwoty by odpalić triala? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SystemHalted: Ogólnie to może być to o czym mówiłeś, bo teraz nawet nie mogę przejść do PayPala klikając na "Przejdź do serwisu PayPal" - wyskakuje mi

System płatności jest w tej chwili niedostępny. Spróbuj ponownie później.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SystemHalted: No to albo faktycznie mnie zablokowało, albo mają problem z płatnościami. Próbowałem zarejestrować kartę bezpośrednio i pominąć PayPala i wciąż ten komunikat. Dobra, trudno - dziś i tak już bym zbyt wiele nie obejrzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SystemHalted: Sorki za odkopywanie dinozaurów :) Chciałem zapytać czy to rzeczywiście tak wygląda? Miałem założone konto przez VPN (tureckie) i karta z której poprzednio mi pobierało płatności straciła ważność 2 tygodnie temu a okres rozliczeniowy jest na 16 każdego mc. Próbowałem zmienić dane na nową ale wyskakiwał ten sam problem co u OP. Inni członkowie korzystali przez ostatnie 2 dni z serwisu więc to możliwe, że moduł się zablokował?