Wpis z mikrobloga

W #bialystok osoba przebrana za Mikołaja z opaską z falanga rozdawala dzieciakom prezenty. @PolsatNewsPL chciał zrobić z tego aferę, że jak to źli 'faszysci' pomagają komuś. Efekt wiadomo, odwrotny niż się spodziewali, a dzięki nim jest #ocieplaniewizerunkunarodowcow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam serdecznie
#bekazlewactwa #onr #nacjonalizm #swieta #neuropa #4konserwy
Thrandvil - W #bialystok osoba przebrana za Mikołaja z opaską z falanga rozdawala dzi...

źródło: comment_xZhRFd2Cne0I8VpIDbegQnOMSX71C6Bj.jpg

Pobierz
  • 13
@Thrandvil: Nie rozumiem, po co narodowcy tak usiłują zwrócić na siebie uwagę. Po co ta hucpa? Jak LGBT organizują się, to wielki żal, że epatują poglądami, które nikogo nie obchodzą. Po co więc mi wiedza, że Mikołaj uwielbia poglądy bliskie Hitlerowi bądź jakiekolwiek inne poglądy polityczne? Po co ta żałosna i nachalna egzaltacja?
@kupuje_bulki_w_almie szczerze patrząc co się dzieje na świecie to mocno wątpię.

@NiespodziewanaRiposta czyli czekaj, jeżeli lgbt organizuje coś dla dzieci to nigdy nie ma sprzeciwu rodziców ani nic? Wszyscy są zadowoleni? Ale jeżeli już ONR organizuje coś dla dzieci to hurr durr opaska, faszysci. Mogę się nie zgadzać z poglądami tymi czy tamtymi i cenię pomoc dla innych bez mieszania nikomu w głowie i z dobrym smakiem, on nie ma tam swastyki
@Thrandvil: trudno, żeby Mikołaj z mitologii chrześcijańskiej miał pogańską swastykę (i nie wiem co to ma wspólnego z ONLem), ale falanga jest symbolem zaprojektowanym przez ruchy szowinistyczne i jeśli nie faszystowskie, to inspirujące się faszyzmem. A właściwie to czemu tagujesz #nacjonalizm?