Wpis z mikrobloga

Alexander Povetkin 30(22) - 0 - 1 - Bermane Stiverne 25(21) - 1 - 2(1) A.P. - wygra @1.1 (bet365)

Alexander Povetkin
Wiek: 36 lat
Wzrost: 188 cm
Zasięg: 191 cm
Waga: ~103 kg
Najlepsi na rozkładzie: Ruslan Chagaev, Marco Huck, Wladimir Klitschko (porażka PTS), Manuel Charr, Carlos Takam, Mike Perez, Mariusz Wach

Bermane Stiverne
Wiek: 37 lat
Wzrost: 188 cm
Zasięg: 196 cm
Waga: ~112 kg
Najlepsi na rozkładzie: Chris Arreola, Deontay Wilder (porażka PTS)

Moi drodzy, ja wiem patrzymy na kurs i mówimy sobie co to ma być. Na razie nigdzie w sieci nie ma kursu na wygraną przed czasem Povetkina ale jak tylko się pojawi to chcę powiedzieć - warto!
Sasza - mistrz olimpijski, były mistrz świata WBA stanie na przeciw mocno przecenianego Kanadyjczyka. Stiverne dzierżył tytuł mistrza świata WBC choć stracił go już w pierwszej obronie. Obaj zawodnicy potrafią przyjąć i potrafią oddać. Kto widział wczorajszą walkę Whyte - Chisora ten niech się nastawi na podobne grzmoty w najbliższy niedzielny poranek. Kto widział walkę Povetkin-Takam ten niech się nastawi na podobne widowisko. Tak czy siak moim zdaniem genialny technicznie, silny i precyzyjny Povetkin będzie pierwszy który nie tyle wygra z Stivernem ale pośle go na deski. Obaj nie walczyli od ponad roku. Od 2012 roku Stiverne wychodził do ringu 5x a Povetkin w tym samym czasie toczył boje z najlepszymi 8x. Povetkin jest szybszy od Stiverna, potrafi przyjąć i świetnie radzi sobie w półdystansie. Polecam wstać rano i obejrzeć. Jak ktoś chce sobie podbić kupon pewniaczkiem to to jest jeden z nich.


#bokstyper #boks #bukmacherka
Pobierz
źródło: comment_1wcsJcALy2lAMrWSXWtdxsGy7FY2ZOrX.jpg
  • 5
@szymi9191: Obstawiam na TKO. Raczej tutaj nie zawazy jeden cios, ale Povetkin powinien rozbić Stiverna. Jest szybszy i lepszy technicznie. Walka powinna zakończyć się między 7, a 10 rundą. Chyba, że Stivern będzie boksował bardziej asekuracyjnie, wtedy czeka nas 12 rund i UD dla Povietkina z porozbijanym Stivernem.