Wpis z mikrobloga

@kaeres: mamy, będzie super, piszę to szczerze. W przypadku tak dużej różnicy wieku - sądzę że niezbyt dotkliwie to odczujesz w negatywnym sensie: nie będziecie się, kłócić, bić, rywalizować o uwagę rodziców. Co się zmieni? Po prostu zauważysz, jak dobrze być dla kogoś wsparciem/autorytetem/przyjacielem i... cieszyć się z obecności małego, "nowego" człowieka w rodzinie.
@kaeres:
mam 18 lat młodszego brata (obecnie ma 5 lat). Fajna sprawa - w domu dzięki niemu zawsze jest bardzo wesoło i gwarno - aż miło się wraca. Do tego mam okazję pooglądać sobie czasem bajki disneya i pobawić się klockami, albo pośpiewać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jedyne do czego ciężko mi się było przyzwyczaić to zmniejszona atencja ze strony rodziców. Przez pierwszy rok, dwa będą mieli
@kaeres jestem młodszym rodzeństwem (brat +14, siostra +16), pomagali rodzicom bardzo jak byłam malutka. Siostra szybko wyszła za mąż i urodziła dziecko, więc miała przy mnie trochę trening ;) a brat mnie wychowywał jak swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz są takim moim drugim kompletem rodziców, nie mamy jakiegoś codziennego kontaktu, ale wiem, że mogę zawsze na nich liczyć. Super sprawa :) poza tym na studiach koleżance urodził