Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza grupowa – Grupa 20

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Linki do głosowań i wyniki fazy grupowej: KLIK

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do fazy pucharowej z każdej grupy przechodzą cztery seriale (od trzech do czterech wybranych przez Was oraz max jeden, któremu osobiście przyznam dziką kartę). Seriale przed dobraniem w grupy zostały rozstawione ze względu na popularność, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już w fazie grupowej spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza grupowa – Grupa 20

Tag ...

źródło: comment_WVY3sZ7Xzh62GMaDt6uBOQpxQoDBda7z.jpg

Pobierz

WYBIERZ NAJLEPSZY SERIAL

  • Plotkara (2007) Gossip Girl 6.9% (27)
  • Czarne lustro (2011) Black Mirror 34.6% (136)
  • Doktor Who (2005) 30.8% (121)
  • Pod kopułą (2013) 6.4% (25)
  • Joey (2004) 6.1% (24)
  • 22.11.63 (2016) 7.1% (28)
  • Wrogie niebo (2011) Falling Skies 3.6% (14)
  • Moja rodzinka (2000) 1.0% (4)
  • Uwaga, faceci! (2006) Men in Trees 0.5% (2)
  • Chicago PD (2014) 3.1% (12)

Oddanych głosów: 393

  • 14
@Rayon: @weeman: @Matt_888: @scharlottka: Jak to wyszło to oglądałem (wtedy praktycznie oglądałem wszystko co się dało)... i nawet dałem radę cały pierwszy sezon przetrwać (nie wiem jak) ale w połowie drugiego przerwałem (bardzo, bardzo rzadko mi się zdarza nie dokończyć sezonu) bo to jak strasznie żałosny jest ten serial to jest osobna kategoria słabych seriali. Naprawdę nie wiem jak można to oglądać nie będąc 16letnią głupiutką dziewczyną.

Trochę
@weshu: Ja i tak głosowałem na Doctor Who ;)

Ale Joey też niestety jakiś rewelacyjny nie był ;/ Pod kopuła przy książce to tragedia ;/

Nie oglądałem jeszcze 11.22.63 (z jednej strony rozumiem, że Amerykanie mają śmieszne pisanie dat, ale z drugiej żeby zmieniać cyferki miejscami w tytule specjalnie dla Polskiego rynku, to trochę zabawne), a książkę czytałem i jestem ciekaw jak wyszło.