Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zerwałem z dziewczyna jakieś 2 miesiące temu po roku związku. Strasznie mnie kochała(ja ją też) i chciała bym wrodzi, lecz tłumaczyłem ze dobrze ale parę rzeczy musi się zmienić a i tak przerwy i trochę zastanowienia potrzebuje. Wróciliśmy nic się nie zmieniło. Starała się tak przez kolejne 3 tygodnie cały czas byliśmy w kontakcie w miedzy czasie miała operacje przepukliny po operacji z narkoza okazało się ze spóźnia się jej okres.... (chyba nie trzeba wspomnieć ze stosunek był po tym jak zerwaliśmy)No to panika. Tłumaczyłem ze to po narkozie itp kupiłem jej test i tak dalej byłem już wtedy przy niej przez kolejne 3 dni bo strasznie to przezywała. Tydzień później zabrałem ja na wesele no bo w końcu BFF i wgl. Wtedy stwierdziłem ze dobra okazja by powiedzieć ze chciałbym żebyśmy wrócili .... No i tak trwało 4 tygodnie chodzimy razem do szkoły mieszkamy od siebie 3 minuty i nigdy znaleźć czasu nie mogła. W końcu powiedziałem jej ze pogodziłem się ze razem nie będziemy, a ona szokowana i zaczęła mówić ze chce się ze mną spotkać bo jest zagubiona i wgl to zęby dostała trochę czasu. No spoko. Doszło do spotkania dziś, w sumie przypadkiem się widzieliśmy na wiosce to powiedziała chodź na chwile. Siedzimy gadamy i zapytałem w skali 1 do 10 jak bardzo tęsknisz za przytuleniem, ona 10. To przytuliłem a ona to ile razy musiałeś się zaspokajać od kiedy nie jesteśmy razem a ja hehe no a ty ? Ona ze np wczoraj i to nie to samo.

Mowi chodź zrobimy to dla rozrywki. Kocham Cię ale nie chce jak na razie być z tb.... z nikim nie chce itp. A ja no dobra jeśli mam cie zaspokoić ty mnie to spoko zrobię to dla cb.

no i do sypialni no to po lodziku sobie trysnąłem (no bo potem drągal stoi i dłużej można) I OLŚNIENIE (#!$%@?) no dobra to mowie jej itp jak jest ona ze to miała być rozrywka w #!$%@? gwizdu nadal mnie kocha ale się pogubiła mówi jak ja wyśmiałem kiedyś itp. Przeprosiłem popłakała się a ja ze ja kocham itp ona ze ja cb tez ale no ciężko mi być tb....

A ja no dobra to ja palcowałem powiedziała ze seks moze nie ale daj mi szanse. Spotykamy sie w weekend po nowym roku by mi ostatecznie powiedziała co i jak.

Mirasy #rozowepaski #niebieskiepaski powiedzcie. Myślicie ze wrocimy czy to będzie jakies gówno fuckfiriend??

PS:dupe i cycki ma fajna, Ogolnie jest zajebista ale tylko ja tak uważam xddd Kocham ją. Widać ze jest pogubiona w tym bo pierwsza miłość itp....

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 79