Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zerwałem z dziewczyna jakieś 2 miesiące temu po roku związku. Strasznie mnie kochała(ja ją też) i chciała bym wrodzi, lecz tłumaczyłem ze dobrze ale parę rzeczy musi się zmienić a i tak przerwy i trochę zastanowienia potrzebuje. Wróciliśmy nic się nie zmieniło. Starała się tak przez kolejne 3 tygodnie cały czas byliśmy w kontakcie w miedzy czasie miała operacje przepukliny po operacji z narkoza okazało się ze spóźnia się jej okres.... (chyba nie trzeba wspomnieć ze stosunek był po tym jak zerwaliśmy)No to panika. Tłumaczyłem ze to po narkozie itp kupiłem jej test i tak dalej byłem już wtedy przy niej przez kolejne 3 dni bo strasznie to przezywała. Tydzień później zabrałem ja na wesele no bo w końcu BFF i wgl. Wtedy stwierdziłem ze dobra okazja by powiedzieć ze chciałbym żebyśmy wrócili .... No i tak trwało 4 tygodnie chodzimy razem do szkoły mieszkamy od siebie 3 minuty i nigdy znaleźć czasu nie mogła. W końcu powiedziałem jej ze pogodziłem się ze razem nie będziemy, a ona szokowana i zaczęła mówić ze chce się ze mną spotkać bo jest zagubiona i wgl to zęby dostała trochę czasu. No spoko. Doszło do spotkania dziś, w sumie przypadkiem się widzieliśmy na wiosce to powiedziała chodź na chwile. Siedzimy gadamy i zapytałem w skali 1 do 10 jak bardzo tęsknisz za przytuleniem, ona 10. To przytuliłem a ona to ile razy musiałeś się zaspokajać od kiedy nie jesteśmy razem a ja hehe no a ty ? Ona ze np wczoraj i to nie to samo.

Mowi chodź zrobimy to dla rozrywki. Kocham Cię ale nie chce jak na razie być z tb.... z nikim nie chce itp. A ja no dobra jeśli mam cie zaspokoić ty mnie to spoko zrobię to dla cb.

no i do sypialni no to po lodziku sobie trysnąłem (no bo potem drągal stoi i dłużej można) I OLŚNIENIE (#!$%@?) no dobra to mowie jej itp jak jest ona ze to miała być rozrywka w #!$%@? gwizdu nadal mnie kocha ale się pogubiła mówi jak ja wyśmiałem kiedyś itp. Przeprosiłem popłakała się a ja ze ja kocham itp ona ze ja cb tez ale no ciężko mi być tb....

A ja no dobra to ja palcowałem powiedziała ze seks moze nie ale daj mi szanse. Spotykamy sie w weekend po nowym roku by mi ostatecznie powiedziała co i jak.

Mirasy #rozowepaski #niebieskiepaski powiedzcie. Myślicie ze wrocimy czy to będzie jakies gówno fuckfiriend??

PS:dupe i cycki ma fajna, Ogolnie jest zajebista ale tylko ja tak uważam xddd Kocham ją. Widać ze jest pogubiona w tym bo pierwsza miłość itp....

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 79
Siedzimy gadamy i zapytałem w skali 1 do 10 jak bardzo tęsknisz za przytuleniem, ona 10. To przytuliłem a ona to ile razy musiałeś się zaspokajać od kiedy nie jesteśmy razem a ja hehe no a ty ? Ona ze np wczoraj i to nie to samo.


@AnonimoweMirkoWyznania:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD WYGRAŁO!
@AnonimoweMirkoWyznania: j sądząc po wypowiedzi nie masz wysokiego iq, piszesz nieskładnie a j. polski to najłatwiejsze co można się nauczyć co dopiero matematyka czy inne. jesteś za to uczuciowy co może twoja dziewczyna wykorzystywać czekając na "lepszego bolca". albo postaw sprawę jasno albo szukaj innej która doceni twoje uczucie