Wpis z mikrobloga

Polki sa aseksualne. Ogolnie europejki sa aseksualne i zaklamane. Od czasu mojego wyjazdu z polszy do ameryki lacinskiej zrozumialem, ze w 90% to co mozemy spotkac na ulicach miast europy to sa faceci z waginami a nie prawdziwe kobiety. Najsmieszniejsze jest, ze niektore dziewczyny z polski maja czelnosc pytac gdzie podziali sie prawdziwi mezczyzni. Coz, zabilyscie prawdziwa meskosc rownouprawnieniem, bo nasze plcie nie sa rowne. Wy jestescie slabsze w niektorych rzeczach, za to my dajemy dupy w innych i nie ma co udawac, ze bycie singlem to dobre zycie, bo potrzebujemy siebie nawzajem. Lubie jak kobieta okazuje mi uczucie przez gotowanie i opieke, bo jestescie tak genetycznie zaprogramowane. My robimy duze rzeczy raz na jakis czas, a wy jestescie ta cichsza polowa naszego sukcesu pracujaca wolniej ale bez przerwy. Niczym ekipa dzwiekowa i montazysci w dobrym filmie. Ludzie znaja nazwiska glownych aktorow i rezysera, ale gdyby nie reszta ekipy to cala robota najlepszych aktorow i rezyserow poszlaby na marne. Tak samo w damsko-meskim zwiazku (normalnym zwiazku), powinnismy sie uzupelniac, a nie walczyc pokazujac na sile niezaleznosc. Oczywiscie, ze sie da zyc bedac niezalezna i silna kobieta robiaca kariere, tylko aby ten stan utrzymac musicie w to wlozyc 50% wiecej energii niz my. Zycie nie jest fair, gdyby kazda kobieta chciala robic kariere w meskim zawodzie, wyginelibysmy, bo nikt by nie rodzil dzieci - slijscie pozwy do matki natury. Kocham to w kobietach ameryki lacinskiej, ze one naturalnie to rozumieja i akceptuja, pozwalajac facetowi byc facetem. Wrecz oczekujac tego od niego, co tez nie jest latwe.

A odnosnie zaklamania - przyklad sprzed kilku godzin. Gadam z dziewczyna, ktora widac ze dba o to, zeby miec kobiece ksztalty (jak zreszta wiekszosc kobiet na swiecie, moda na bycie fit w polsce nie wziela sie znikad). Rozmowa schodzi na temat wagi i znajac tutejsze realia rzucam zartobliwie, ze sam jej tyleczek wazy chyba ze 20 kg. W tym momencie przecietna polka (sa wyjatki) oburzylaby sie i rzucila cos o glupich zartach, jesli bym trafil na bardziej wyluzowana to pewnie odpowiedzialaby cos zabawnego, ale dalej rozmowy na stopie "potencjalny obiekt do randkowania" by sie nie pociagnelo, bo myslalaby, ze jedyne co chce zrobic to ja zaliczyc. Jesli bym natomiast trafil na feministke, pogryzlaby mnie i zarazila wscieklizna. Wiecie co zrobila dziewczyna ktorej to powiedzialem ? Zachichotala i z nutka dumy w glosie powiedziala, ze jej pupa ma obwod 99 cm.

Tutaj to jest naturalne, one tutaj wiedza, ze po to chodza na silownie i poca sie w obcisle wdzianka ZEBY SIE PODOBAC FACETOM. TO DLA NICH KOMPLEMENT jak dla nas tekst o ladnej klacie. Nikt tutaj nie udaje, ze w sumie to chodzi na silownie i robi sobie hurtowo zdjecia wypietego orzeszka zwanego w polsce dupa, ale to dla kolezanek, zdrowia i ogolnego samopoczucia. Nienawidze europejskiej, zaklamanej kultury. Tylko, zeby mi nikt nie wyskoczyl z tekstem, ze w polsce siedzialem w piwnicy i bylem przegrywem - nie, nie bylem. Mialem troche dziewczyn, troche zwiazkow, prawdziwa pasje, w pewnej specyficznej branzy nawet porzadna pozycje w skali calej polski i cialo achillesa, ale zawsze czulem, ze cos tutaj nie pasuje.

I juz wiem co.

#zwiazki #oswiadczenie #logikarozowychpaskow #polska #rozowepaski #rozowypasek #boldupy
  • 24
@RobenPL: Co to zmienia w odbiorze tak naprawde ? Kolego szczerze mam gdzies, ze cie to #!$%@?, bo wiem, ze twoje poprawianie ma wymiar proby postawienia sie nade mna w twojej glowie. Mnie moze #!$%@? zaczynanie zdania od "z", ale jestem na tyle pewny siebie, ze skupiam sie nie na formie starajac na sile do czegos #!$%@? tylko merytoryce. mozesz stad isc jak ci nie pasuje.
@TheBearJew: Duzo, jako kolezanki, dziewczyny, kochanki. Z roznych srodowisk, z roznego pulapu. Ty natomiast znasz z pism i telewizji kilka wenezuelskich modelek i czytales przerysowany artykul. Poiznalem tez bardzo intymnie kilka europejek spoza polski i azjatki.
@Faraday: Zgadzam sie w pelnej rozciaglosci. Nie chcialem pisac tutaj zbyt duzo, bo zeby nie wywolywac niepotrzebnych emocji musialbym skupic sie na kazdym z tych aspektow a z tego moznaby ksiazke napisac. Ale co zauwazylem po sobie, czasem kiedy wracam do polski, na dziewczyny tam patrze podswiadomie jak na kumpli, a nie potencjalne partnerki czy nawet obiekty seksualne. Od ponad dwoch lat nie bylem z polka i nie zamierzam byc w