Wpis z mikrobloga

To co zrobił wczoraj PiS przechodzi ludzkie pojęcie. Nie rozumiem osób, które to popierają i obrażają wszystkich protestujących oraz opozycję, że ich działania są spowodowane 'odsunięciem od koryta'. Ja osobiscie jestem mega dumna ze wszystkich, którzy w końcu zdobyli odwagę aby powiedzieć głośne NIE tym, którzy są pozbawieni jakichkolwiek skrupułów i godności i notorycznie łamią wszystkie zasady. #sejm #bekazpisu #bekazprawakow #oswiadczenie
  • 9
@atencyjnasuwka: taka juz jest demokracja. PiS robi to na co demokratycznie zezwolil im swoj lud. A gadanie ze teraz to jest totalitaryzm albo monarchia (xD) to debilizm bo taka jest demokracja. Wiec pis robi to co moze a ludzie powinni robic protesty przeciw demokracji a nie pisowi.
taka juz jest demokracja. PiS robi to na co demokratycznie zezwolil im swoj lud. A gadanie ze teraz to jest totalitaryzm albo monarchia (xD) to debilizm bo taka jest demokracja. Wiec pis robi to co moze a ludzie powinni robic protesty przeciw demokracji a nie pisowi.


@Voraz: Nie sądziłem, że glos wyborczy daje pozwolenie na łamanie konstytucji i prawa. Przekonałeś mnie, kandyduje - mama zaglosuje na mnie i będę mogł bezkarnie
@Nemos: nie jestem za żadną partią. To moje spostrzeżenia jako bezstronnej osoby w tym temacie. ed: chodzi o to ze nie cytuje korwina bo raczej malo przegladam jego wypowiedzi.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MamaIKillTheMan: maja wiekszosc w sejmie i swojego prezydenta, co oznacza, że mogą zrobić PRAWIE wszystko. A konstytucji nie łamią tylko są na pograniczu jej złamania, co jest czym innym. A takie protesty to prawie nic nie daja, bo jakby nawet teraz zrobić ponowne wybory to itak pis by wygral xD.