Wpis z mikrobloga

@wudy: to ma ąż takie znaczenie? W sensie, że radio, zawsze myślałem, że to zależy od głośników, a głośniki mam fabryczne. Nie wiedziałem że radio może ucinać pasma. To w takim razie ile trzeba dać, żeby już coś normalnie grało? Najlepiej jakby można było sobie radio przez BT sparować z telefonem i wtedy bez zadnych kabelków mogłbym sobie muze puszczać.
to ma ąż takie znaczenie? W sensie, że radio, zawsze myślałem, że to zależy od głośników, a głośniki mam fabryczne. Nie wiedziałem że radio może ucinać pasma. To w takim razie ile trzeba dać, żeby już coś normalnie grało? Najlepiej jakby można było sobie radio przez BT sparować z telefonem i wtedy bez zadnych kabelków mogłbym sobie muze puszczać.


@susi33: radio ma najważniejsze znaczenie, pamiętaj.
@susi33 Boże nigdy więcej tego gówna xD Miałem dwa takie rok temu i to jest tragedia, sam irytujący sposób w jaki to radio działa, problemy ze znajdowaniem stacji, gorsza jakość dźwięku powoduje, że lepiej kupić markowe używane radio.

@szaremyszki Jak się wsadzi do gownianego auta to i alpina za 350 będzie słabo grała, w E34 bez wzmacniacza co nie wsadziłem to grało przeciętnie.