Wpis z mikrobloga

@Andreth: Daleka mi do PISu, ale co to #!$%@? ma być? Nawet kible zwierzęta nie posuwali się do takiego zachowania podczas swoich "manifestacji" pod stadionami w 2011.

Kolejna eskalacja i obniżanie standardów debaty politycznej. Zaczynam się szczerze obawiać o kolejne ofiary (patrz Marek Rosiak).
Kolejna eskalacja i obniżanie standardów debaty politycznej


@Morittto: No nie wiem, może się ludziom nie spodobało, że facet, który od 27 lat żyje z ich podatków wyzywa ich od komunistów i złodziei, najgorszego sortu, elementu animalnego itd? Hmm?
@Andreth: Za to mogą w niego rzucać jajkami? a mogą krzeslami? może nożami? Gdzie jest granica? Odpowiem za Ciebie - granica została dawno przekroczona.
Dzięki wspieraniu takiego zachowania nigdy w Polsce nie będzie kultury argumentów i normalnej dyskusji politycznej popartej argumentami, bo jak widać są ludzie którym imponuje rzucenie jajkiem w drugiego człowieka

Btw. Rosiak też wyzywał ludzi od komunistów? Bo to efekt ostatniej eskalacji "konfliktu"
Za to mogą w niego rzucać jajkami? a mogą krzeslami? może nożami? Gdzie jest granica?


@Morittto: "W niego" nikt nie rzucił. A jak było za poprzedniej władzy, hmmm? Pamieć zawodzi tak bardzo? Co sie działo, gdy Komorowski (urzędujący prezydent) miał jakieś spotkania?

Dzięki wspieraniu takiego zachowania nigdy w Polsce nie będzie kultury argumentów i normalnej dyskusji politycznej popartej argumentami, bo jak widać są ludzie którym imponuje rzucenie jajkiem w drugiego człowieka
@Morittto: A, daj mi świety spokój. Patrz sobie, jak PiS rozwala państwo polskie i oburzaj się bardzo, że kogoś, kto che sie jakoś temu przeciwstawić z tego powodu nerwy poniosą. IMO mniej to naganne niż bezczynność, ale cóż, to ja...