Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O bosze jak ja nie umiem zrozumiec kobiet, które nawet jeśli są średnie z wyglądu są pewne siebie i uważają, że zasługują na wszystko co najlepsze. Nie chodzi mi o to, że robią źle, robią dla siebie dobrze, ale ja tak nie umiem! Bo niby dlaczego mam się uważać za kogoś super skoro twarz mam jak ziemniaczek. Jak widzę te żony, nawet brzydkie, które są wymagające dla swoich mężów i zachowują się jakby to on doznał łaski, że ona go w ogóle wzięła to nic nie rozumiem,,,skąd to się bierze? A ja? Ja jak pokazuję komus swoje zdjęcie przez internet, to mam palpitację serca i jak ta osoba jest cicho to sobie myślę, że się z mojej gębulki śmieje. Taka trwoga mnie bierze. Że z czym do ludzi.
Smuteq..
Jak żyć?
#kompleksy #feels #tfwnobf #smutnazaba

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: nieraz spotkalem sie ze najwieksze wieloryby,szpetne jak noc uwazaja sie za w #!$%@? piekne ksiezniczki.Przejawiaja niesamowita pewnosc siebie i swiadomosc wlasnej wartosci,polubily siebie takimi jakie sa.Czy jest to dobre podejscie do zycia?Nie wiem,nigdy nie bylem waleniem
@AnonimoweMirkoWyznania: aż mi się przypomniała historia kolegi. W każdym razie "mniejsza o większość", lubi sobie potańczyć i z ładnymi i z tymi niekoniecznie - nie ma znaczenia. Pewnego razu w jakimś klubie jakoś niedługo po wejściu podchodzi do różowej (takie słabe 4/10 do tego z lekką nadwagą,przy czym koleś dość przystojny) aby zaprosić na parkiet. Różowa na to zmierzyła go wzrokiem po czym stwierdziła: "#!$%@?, nie twoja liga" (ʘ
ase: Powiem Ci ze ja bardzo zwracam uwage na urode kobiet. Szczegolnie na twarz, ale poznalem taka dziewczyne ktora obiektywnie byla calkiem srednia, ale z charakteru cudowna. Z takich fizycznych cech to glos miala bardzo kobiecy, ale z wygladu bez szalu. Byla taka urocza. Ja dalem ciala. Nie przejmuj sie. Powiem Ci ze osoby atrakcyjne w gruncie rzeczy sa na kiepskiej pozycji. Jesli komus zalezy na tym zeby holdowac swoim pozadaniom,
@AnonimoweMirkoWyznania: odpowiedź jest bardzo prosta - nie wierzysz w siebie. W ten sposób będziesz cały czas odpychała od siebie potencjalnych chłopaków. Może to brzmieć jak chrzanienie motywacyjnych bzdur, ale taka jest moim zdaniem prawda - nie każda kobieta wygląda jak Claudia Schiffer czy tam inna modelka, ale sa kobiety, które mimo teoretycznie przeciętnego wyglądu mają to w dupie i wytwarzają w sobie taki magnetyzm, że faceci lecą do nich jak muchy