Wpis z mikrobloga

@Majkel91: Przed zrobieniem prawka też chciałem to kupić na początek. Od tamtego momentu minęło jednak kilka lat, zanim odłożyłem odpowiednią sumę. W "międzyczasie" zrobiłem jakieś 1-2 kkm na 250 i zdecydowałem się ominąć "pierwszy krok" z 500. Kupiłem V-Stroma 650 i nie żałuję. Zastanów się nad czymś mocniejszym, tym bardziej, że robiłeś kurs prawdopodobnie na Gladiusie i 500 szybko przestanie Ci wystarczać.
A w ogóle to tylko tysiąc ( ͡°
@Majkel91: "Na zywo rzecz jasna prezetuje sie duzo lepiej, gdyz zdjecia nie odzwierciedlaja stanu faktycznego motocykla" bzdura :D . Na żywo będzie wyglądał tylko gorzej , zresztą po feldze widać ,że musiał go nieźle domyć przed zdjęciami :) Ale tym się nie przejmuj to nie jest najważniejsze a jak pojedziesz to sam ocenisz obiektywnie wygląd . A teraz co do samego motocykla , jeżdżę na gsie dwa lata i jedynie na
@kasin
@Maciej_Barbarian
@Asteroida
Dzięki za odpowiedzi.
Do dzisiaj byłem przekonany że 500 to wystarczająca pojemność i nie będę przez długi czas zmieniać sprzętu. Ogólnie podobają mi się motocykle z owiewkami. Nie szukam jakiejś konkretnej marki. Moc musi być odpowiednio duża do spokojnego przemieszczania się prędkościami autostradowymi. Najlepiej jeśli cena z ewentualnymi dodatkowymi kosztami nie przekroczy 10000zł. W co celować z takim budżetem?
@Majkel91: na twoim miejscu gdybym szukał drugi raz coś na pierwsze moto to zastanawiałbym się nad suzuki GSR600, chyba że coś z owiewką to pewnie wybrałbym Yamaha FZ6 Fazer S2. Jeszcze możesz poczytać o suzuki dl650
@Majkel91: a ja wam powiem źe polecam wiem , bo mam ale nie zaluje ani chwili wiele mnie nauczył a jeszcze więcej wybaczył błędów. Jak byś był zainteresowany to możliwe iż będę się z nim rozstawał niebawem. Nie bylo oszczędzane przy naprawach nie było półśrodków ;)
@kasin
@ImeNs
Fazera ma mój brat. Nie chciałem kupować tego samego co on, ale pewnie skończy się na dwóch fazerach w garażu :D SV mi się nie podoba, a dl650 to jak narazie najlepsza propozycja.