Wpis z mikrobloga

Juz o tym pisalem na mirko ale teraz moge sie oficjalnie pochwalic jako ze myjnia zaliczona. Stalem sie posiadaczem Volvo v70! 2009 2.0 benzyna. Do tej pory mialem dwie v40 z 1996 i 2000 wiec pomimo ze auto jest juz prawie 8letnie dla mnie jest to kosmos! Autko ma sporo przelatane ponad 200tys ale od srodka poza wytartym drazkiem praktycznie tego nie widac, Janusz handlarz juz by wasa krecil widzac jakie mozliwosci cenowe moznaby uzyskac dzieki skreceniu licznika xD. Wczesniej zastanawialem sie nad v50 i audi a4, ale dobrze poradzil mi jeden mireczek ze volvo zaczyna sie od v70 super komfort jazdy przestronne wnetrze dobra widocznosc. Pomimo gabarytow dzieki czujnikowi parkowania parkuje mi sie latwiej niz v40. Ponawiam prosbe o polecenie dobrego garazu/serwisu volvo w #wroclaw coby go jeszcze troche popiescic. Jutro wyprawa do macierzy, startujemy o 5 z Hagi. Jedzcie ostroznie do domu emigranci! #motoryzacja #volvo #emigracja #pokazauto
Zdzichu9 - Juz o tym pisalem na mirko ale teraz moge sie oficjalnie pochwalic jako ze...

źródło: comment_AjG8wkx6kw4VGDswhgnjPjluBQAEKe6E.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@kozinsky: i pod maską np. servo nie powinno ruszać się, tak? xD

tylko zmieniasz pedały, deske rodzielcza i kilka pierdółek


te pierdółki to rozumiem:
- często 'modyfikacja' ściany grodziowej
- boczki drzwi oraz poprowadzenie wiązki, bo zazwyczaj tam jest sterowanie od szyb, regulacje lusterek?
- lusterka
- fotele
- tunel środkowy
- mechanizm wycieraczek
- lampy przednie
- w tym volvo jest chyba otwieranie wlewu paliwa oraz bagażnika od strony kierowcy?
  • Odpowiedz
poczytaj o Volvo. Volvo produkuje auta z moźliwościa instalacji kierownicy po obu stronach. nie trzeba nic spawać, wycinać. gorzej w przypadku innych aut
  • Odpowiedz