Wpis z mikrobloga

Dogry.pl nie polecam z całego serca, jedyny fakt, że strona utrzymuje się na rynku wynika z tego, że ściemniają i nie wywiązują się z zadania jakie w praktyce ma spełniać serwis.

Kulturalnie napisana wypowiedź na forum obnażająca w 100% nieudolność serwisu zostanie usunięta w ciągu 24 godzin.

W jednej z gier weryfikacja postępu wymaga wysłania screena z tej gry, problem polega na tym, że administratorzy nie mogą zweryfikować nazwy konta w grze z nazwą konta w dogry.pl ponieważ, gra nie daje możliwości wybrania swojego nicku a jedynie Imię i pseudonim z predefiniowanej listy. Administratorzy przy tym tłuką jedną wykutą regułę albo zmieniają temat.

W części tytułów na których można zbierać punkty jedyną możliwością jest założenie dodatkowego konta na dogry.pl odpowiadającego nickowi w grze, ergo nie ma ch..a zbierać punktów na jednym koncie...... tak w praktyce działa serwis, przy czym niepochlebne informacje z forum znikają szybciej niż gruz w rumunii. Zostaje tylko pare złych opinii aby serwis nie został całkowicie podejrzanie biały.

Natomiast merytoryczna wypowiedź obnażająca nieudolność serwisu wyparuje z forum. Omijajcie to gówno szerokim łukiem serio szkoda waszego czasu.

Kontakt z administracją przypomina próbę dogadania się głuchoniemym z upośledzeniem umysłowym.

#dogrypl #zalesie #niepolecam
  • 5
@SystemHalted: No nie tak do końca w zamian za reklamę czy poświęcony czas zbierasz punkty które w różnych sytuacjach czy tam na różnych zasadach wymagają poświęcenia konkretnego czasu jakiemuś tytułowi, jest to pewnie forma umowy reklamowej z dogry.pl a firmą wypuszczającą grę.

Twoja praca polega na tym, że musisz poświęcić swój czas na ogranie gry zrobienia pewnych "zadań" aby otrzymać punkty, które potem dopiero możesz wymieniać. To nie jest więc tak,
Bzdury, pomówienia i wprowadzanie w błąd. Tak można podsumować Twój post.

1. Trzeba umieć odróżniać kulturalną wypowiedź od hejtu, w którym ktoś obraża pracownika serwisu na 8 pokoleń wstecz. To 2 jest usuwane i wydaje mi się, że nikt logicznie myślący nie będzie miał z tym problemu.
2. Zawsze przed rozpoczynaniem zadania widnieje informacja który nick podać, zapewne chodzi Ci o grę Wizard101, gdzie jest informacja, aby podać nazwę postaci w grze.
Ja tam zebrałem niby 75 zł przez prawie rok ciułania punktów, ale gdy chciałem je zamienić na walutę na Steamie to dzień później dostałem bana. Powód? "niezastosowanie się do regulaminu serwisu". Pominę nawet fakt, że to bzdura, bo regulaminu przestrzegałem, ale ban dzień po wniosku o wypłatę środków z konta? Dogry to wyrafinowani oszuści, omijajcie ich szerokim łukiem.