Wpis z mikrobloga

#rozowepaski są głupie jak nie wiem co. Wyzywajcie mnie od szowinistów albo przegrywów, ale taka prawda. Kontrowersyjna, ale prawda.

Zawsze jak wychodzimy większą grupą znajomych gdzieś do pubu, wystarczy posłuchać. My gadamy o nowinkach technologicznych, filozofii, polityce (sic!), wymienimy się poglądami. Czasem głupie rozmowy się też oczywiście zdarzają, ale no #!$%@?. Nie tylko ja to zauważyłem, że jak zamilkniemy i posłuchamy co te głupie cipy tam nawijają to ręce opadają.99% rozmów to obgadywanie przyjaciółek, rozmowy o cenach lakieru do paznokci, co gdzie i kiedy kupiły.

Nie, to nie kwestia towarzystwa w jakim się obracam bo obracam się w każdym towarzystwie. Nie twierdzę że każda taka jest- ale większość (a tak, większość worków na nasienie jest głupia) ma minimum zwojów mózgowych potrzebnych jedynie do poprawnego ściągania skóry ustami. Badania też dowodzą że IQ kobiet jest niższe.

Czy łechtam tym swoje ego? Nie potrzebuję. #!$%@? mnie jedynie to pieprzenie o równości płci, kiedy taka po prostu nie istnieje. Kobiety są gorsze. Bezmyślne i bezrefleksyjne.

Uprzedzając głupie komentarze- byłem w związku z jedną z wyjątków, które oczywiście istnieje. Ale oceniam całą płeć. Kobieta odbije piłeczkę i powie co my za głupoty robimy i jakie głupie zabawy wymyślamy. Otóż wiemy że są to głupie zabawy, po prostu mamy lepszy pomysł na wygłupianie się niż #!$%@? o upieczonym cieście czy co tam baśka wczoraj w galerii kupiła. Nie każdy czarny to złodziej, ale fakt że w Detroit jest największy współczynnik przestępczości, a 80% mieszkańców to murzyni też nie może być przypadkiem.

#!$%@?ć poprawność polityczną i strach przed kontrowersyjnym wyrażaniem poglądów. Większość z kobiet też uważa się za 2 razy mądrzejszą niż jest w rzeczywistości. Może dlatego dostaniecie mniej pieniędzy za to samo stanowisko bo myślenie też macie #!$%@? i roszczeniowe? Wystarczy też rozejrzeć się po korpo i pomyśleć kto jest gorszy, samica czy facet jako przełożony. Kobiety są dobre na niektóre wyższe stanowiska bo są idealnymi bezrefleksyjnymi służbistkami, które wtedy poświęcą się pracy na 100% bo nie mają żadnych innych zainteresowań i w 100% wypełnią rozkazy Pana a nawet jeszce więcej bo może z obowiązku uklękną jeszcze pod biurkiem dX

Przepraszam was, kobiety z rozumem- wiem że istniejecie. Ale prawda ogólna jest jaka jest i tego nie zmienią wasze krzyki oburzenia i wyzywania mnie :)

#oswiadczenie #rozowepaski #logikarozowychpaskow #mowiejakjest
  • 62
  • Odpowiedz
Nie, to nie kwestia towarzystwa w jakim się obracam bo obracam się w każdym towarzystwie.


@tajemniczygosc: To dokladnie kwestia towarzystwa. Jak czasem słyszę o czym rozmawiają randomowe niebieskie paski w tramwaju albo markecie to też łapię się za głowę co za bieda umysłowa.
Ludzie bywają amebami i płeć nie ma na to wpływu.
  • Odpowiedz
@fosse: uwierz mi, mam fajne koleżanki ale muszą być o 2-3 lata starsze żeby dało się z nimi wytrzymać. Zauważyłem że od 27 roku życia jakość ich rozmów się poprawia, ale poniżej ciężko o coś konkretnego. Faceci też bywają głupi, ale co się zdarza częściej? Ile znasz facetów z zainteresowaniami i pasją której się poświęcają, albo mają niebywałą wiedzę na jakiś temat, a ile masz takich koleżanek?
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: Akurat obecnie w moim otoczeniu więcej jest dziewczyn z zainteresowaniami niż chłopców, ale w liceum, gdy miałam więcej kolegów niż koleżanek powiedziałabym, że na odwrót. Raczej zależy to od ilości osób danej płci, które w danym czasie znajdują się w moim otoczeniu z racji studiów, pracy i kręgów zainteresowań, bo właśnie większość ludzi poznaje w miejscach związanych z moimi zainteresowaniami co wszystkim polecam.

Poza tym istnieje pewna teoria, którą z
  • Odpowiedz
@fosse: edukacja z moich obserwacji o niczym nie świadczy, bo to że kobiety mają bardziej służalczą mentalność też wiadomo od dawna. Znam osobiście 2 osoby, które #!$%@?ły studia i je zlewały bo po godzinach programowały i im się rzucenie szkoły po prostu bardziej opłacało. Kobiety wybierają bezpieczniejszą drogę i kują książki na pamięc i wybierają bezpieczniejszą i dłuższą drogę- ale akurat tego nie używam jako własnego argumentu bo ani jedna ani
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: oceniam ogół, gdybym napisał że czarny kradnie średnio więcej niż biały (nie jestem rasistą) to też byś wstawił ten obrazek? Podejdź do tego poglądu bez emocji tylko na luźno i powiedz mi szczerze z całego serca że nie mam ani grama racji. Bo pewnie myślałbyś podobnie gdyby tylko nie było to takie "niegrzeczne" i "niepoprawne" bo kobiety są też kochane, ale tu mowa o ich rozumach a nie ciepłych ciałkach.
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: Jestem na studiach, mam swoją firmę i pracuję u kogoś.
Źle mnie zrozumiałeś z tą edukacją, nie chcę mówić co to konkretnie za branża, ale to jest coś takiego, że ludzie właśnie zawalają szkołę żeby coś osiągać w tym miejscu.To jest miejsce gdzie rozwijasz swoją pasję, której w żadnej szkole ani na żadnych studiach się nie nauczysz. I w ostatnich latach jest tam coraz mniej chłopców bo Ci wolą spokojnie
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: wybacz, zyje w innym swiecie niestety, takie rzeczy, ktore opisujesz sa mi znane z opowiesci sebkow z gimnazjum, wiosek z "tradycjami" i filmow komediowych
mowie zupelnie serio
zdarzaja sie mniej inteligentne osoby ale po pierwsze przyklady ktore przytaczasz zdarzaja sie i mnie, ze mowie o kompletnych #!$%@?, a po drugie te mniej inteligentne osoby to rzadkosc
  • Odpowiedz
@fosse: no tak, napisałem co trzeba żeby uniknąć takich głupich komentarz a ty i tak używasz argumentu ad personam że to moja wina i nie poznałem ciekawych kobiet, zniżasz się do wyjątkowo niskiego poziomu żeby udowodnić że wina leży po mojej stronie i to ja jestem głupi i nieciekawy w delikatny sposób, żeby też pokazać swoją pobłażliwość wobec uniżonego człowieka jakim jestem xD

Tym samym konczę z tobą dyskusję, bo widać
  • Odpowiedz
@TenAnonToKlopoty: to nie wiem w jakim świecie żyjesz, bo otaczam się dosłownie każdym kręgiem- i tym normalnym i tym z "wyższych sfer" bo mam dzięki rodzinie takie koneksje że mogę oceniać nawet te "rozumne" z milionową sumą na koncie, #!$%@? miałem tego nie pisać żeby nie wyjść na buraka ale co tam. I wciąż one tylko potwierdzają moją tezę. Zdolności matematyczne nie są dla mnie ważne, ale logika, sposób postępowania i
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, bo dodałam, że mam nadzieję, że w Twoim przypadku tak nie jest więc wyluzuj, życzę Ci dobrze mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie prowadzę DG, mam inną osobowość prawną i nie robię projektów na zamówienie, nawet zatrudniam kilka osób. Studia zlewam jak to wszyscy arcyciekawi programiści. Tym samym widzę, że Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem i wymyślasz swoje bajki na
  • Odpowiedz
@fosse: zrozum że mnie nie denerwujesz swoją życzliwością i protekcjonalnością tylko robisz to co jest też waszą domeną- odwracasz kota ogonem, a teraz opuść ten wątek bo dorośli rozmawiają xD
  • Odpowiedz
@fosse zgadzam się z Tobą zupełnie, są idiotki i sa wartościowe dziewczyny, są idioci i wartościowi faceci - podejrzewam, że rozkład jednych i drugich w społeczeństwie jest bardzo podobny, a płeć nie jest tu istotnym wskaznikiem roznicujacym. Ludzie są różni i będą różni, wiec nie wiem skąd takie dzikie pragnienie dzielenia społeczeństwa i głoszenia kategorycznych twierdzeń u @tajemniczygosc
  • Odpowiedz