Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Potrzebuję grę dla mnie i żony. Kładziemy dzieci spać i wieczorem mamy jakąś godzinę tylko dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) podpowiecie coś? Graliśmy w Magię i miecz, ale to długa rozgrywka. Może być coś krótkiego, by pograć kilka razy, albo sos właśnie około godziny. Ale czekam na propozycje i z góry dziękuję za podpowiedzi.

#grybezpradu
  • 20
@dzejzon odpowiedź od kogoś kto też ma żonę i godzinę czasu wieczorem:

1. Takenoko - uprawiamy bambus w ogrodzie, karmimy pandę by zdobyć punkty zwycięstwa. Jedna rozgrywka między 45-60 minut
2. 7 cudów świata pojedynek - gra, w której przez 3 rundy staramy się dobrać takie karty, które zbliża do zwycięstwa. Co rundę inny rozkład kart, do tego 3 rodzaje zwycięstwa. Czas gry około 60 minut
3. Holmes Sherlock and Mycroft -
@dejson o Panie, jakaż wyczerpujaca odpowiedz! Dzieki. Jutro jade cos kupic po pracy, we Wroclawiu w Koronie mamy podobno jakiegos kumatego pana od gier i go podpytam co mi z tego poleci.
@dzejzon spoko. Zawsze jak coś polecam to chce chociaż że dwa zdania napisać. Mogę też coś więcej dać znać o którejś z gier jak do kompa siąde
@dzejzon: Właśnie jestem po pierwszych sesyjkach w 7 cudów - pojedynek - gra świetna. Zdumiewające jak w tak niewielkim pudełku można zmieścić tak dużo treści. Naprawdę konkretna gra, dająca kupę satysfakcji i gwarancję regrywalności. Pomysł na "pasjansyjne" ułożenie kart naprawdę dobrze działa, a do samej mechaniki nie można mieć żadnych uwag. No i bardzo szybko grę się przyswaja