Wpis z mikrobloga

Hejho. Mercy, mam do oddania w dobre ręce biografię Jima Hensona. Dostałam dwa egzemplarze rok temu na święta xd dlatego jeden leży nieużywany i CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE. Myślę, że książka powinna trafić do osoby, która kocha postać i twórczość Jima, bo zawiera duuużo ciekawostek i anegdot z jego życia (wiadomka) i przez to może być nudnawa dla osoby, która zna tylko Muppet Show. Ale może też człowiek interesujesz się #lalkarstwo albo chcesz dowiedzieć się, czym ten brodacz zasłużył na miano geniusza. Drogi Myrku, jeśliś ciekaw, jak wyglądała droga prowadząca do powstania halopolicjatybulwobana, napisz w komentarzu, DLACZEGO TO WŁAŚNIE DO CIEBIE MAM JĄ WYSŁAĆ.( ͡° ͜ʖ ͡°)

niewiemjaktootagowac, ale wiem jak nie tagować, np rozdajo
#jimhenson #themuppets - tak, wiem, że nikt tych tagów nie obserwuje
#ksiazki
a dam #gownowpis bo Was lubię
a.....d - Hejho. Mercy, mam do oddania w dobre ręce biografię Jima Hensona. Dostałam ...

źródło: comment_asQ4FvhD2jwdW9ezMRRQxZbPitOrCnlu.jpg

Pobierz
  • 7
@WujaAndzej: @Turqi: odważę się napisać, że trooooochę Was znam i widzę, że interesujecie się wszelką materią, dlatego wysłałabym Wam ją w ciemno i nie prosiłabym o komentarze;F czułam, że jedyne zainteresowanie wypłynie od gównowpisujących - nie tylko ze względu na tag. Także tego, musicie się dogadać ;d