Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Khaleesi: ej serio juz 2 tyg. minely i te czarne plamy na palcu mi sie nie podobaja, kumpel mial podobnie palce rozszarpane no i tego jedno mu nie uratowali a tam gdzie mial takie czarne (jak ty masz) to mu odpadlo,
jak chcesz to ci reszte na priv wysle
@Khaleesi: @Khaleesi: za kortykosteroidy ze Cie #!$%@?, to mial racje, poniewaz one zmniejszaja zuzycie glukozy w tkankach , lopatologicznie goi sie znacznie dluzej i bardziej paskudnie.

sciegna nie masz zerwanego na sto procent, nie mozesz go wyprostowac poniewaz tkanka miesniowa zostala naruszona i ona rowniez musi sie zregenerowac. goic sie bedzie goilo jeszcze okolo miesiaca, a moze i dluzej.
@Khaleesi: Co do zagojenia rany wydaje mi się, że nie powinno być problemów. Niedawno całkiem nieźle rozwaliłem sobie łuk brwiowy i szwy zdjęto mi po 5 dniach (lekarz zalecał po 8) i wszystko jest gitara. Co do samego ścięgna to ci za dużo nie powiem, ale myślę, że najlepszą opcją będzie pójść do tego lekarza co dostałaś kontakt po nowym roku. Powodzenia i zdrówka, Mirabelko! ( ͡° ͜ʖ ͡
@GryfnySzac aaaaa!!! Boli :( ja tak kiedys nozem obieralam orzechy, wkladalam taki zaokraglony do madlae, tępy, miedzy dwie skorupki, zeby otworzyc. Zeslizgnal sie i rozcial kciuka tsk, ze bhlo miecho, wiec chyba podobna sytuacja. Ale u mnie bez szwow:-D