Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
Jak tam z wyeksploatowaniem wnętrza w Audi A3 8L po lifcie?
Czy realne jest że przy niby 190tys przejechanych wytarte jest do białego ( minus od klimy, przycis off od klimy, 4 przyciski w radiu i całkiem sporo w otoczce od świateł). Tak samo fotel kierowcy (kubełkowy ma przetarte lewe trzymanie dolne i górne w mniejszym stopniu)
Niby książeczka serwisowa itp ale wiem jak temu można wierzyć XD
Podzielcie się jakąś opinią jak to u was jest z tym wnętrzem i przy jakiej ilości kilometrów.

#audi #a3 #samochody #motoryzacja #pytanie
  • 33
@MichasQGP: Oki za chwilę cyknę. Mam go już rok i na szczęście nic się takiego nie dzieje po za drobnostkami. Ale ten przebieg mnie zastanawia bo spotykam różne jak się czasem tak przejadę po komisach albo idealnie nic albo dość mocno wyrobione ;)
@MichasQGP
Tak to wygląda i wydaje mi się to bardzo delikatne szczególnie jak się paznokcie ta to mi samemu odchodzi XD No ale jak tak to też myślę że mógł być sporo kręcony. Oby chulał jak najdłużej ;)
@nekrofil: Możliwe, że jeździła kobieta i dlatego tak wyglądają te przyciski bo nie wciskała ich, tylko drapała paznokciami :) A fotel też może być przetarty jeżeli był jeżdżony w mieście, ew. ktoś się strasznie wierci. Widziałem fotele z A4 po 150k przebiegu (1 właściciel) gdzie się już boczki przecierały oraz kierownica była wytarta.
@szkodnikPL:
Hmm możliwe to jest ale to są domysły mam takie dwie różne wersje bo książeczka wygląda w miare realnie i nawet znalazłem naklejkę na drzwi nie przyklejoną z przebiegiem 140tys chyba z 2012 i to by się pokrywało. A z drugiej to wnętrze i też sprzęgło wymieniałem zaraz po zakupie, a nie wiem czy tarcza wyciera się do nitów przy 180tys przejechanych.
@deeean: Oki no u mnie jak widać,
@nekrofil i ja i
@MrRadian mamy racje. Byly jak pisalem plastiki ktore potwornie sie scieraly. Bylo to potem poprawione. Ogolnie takie wycieruchy swiadcza o mega przeviegu. Popatrz na wlacznik swiatel, fo bylo uzyte miliony razy, moge ci pokazac wnetrze po 250 tys szanowanego uzywania i bez sciem
@bocznica: Hmm jakbyś mógł to prosiłbym ;) A jaką masz wiedzę co do np sprzęgła wymieniłem przy 180tys a było oryginalne. Czy sprzęgło zwkłe mogło wytrwać tyle tys km bez wymiany ? (Jeżeli to bzdurne pytanie to przepraszam nie znam się jakoś za dobrze )