Wpis z mikrobloga

@Gom3z: będę wiedział jaki jest w smaku za miesiąc ja spróbuję próbkę, tu bardziej chodzi o koncepcję - nie oszukujmy się na weselu mało kto je cały kawałek tortu gdy w ruchu już jest alkohol jakikolwiek. Co nie zmienia faktu, że cieszę się jak głupi ;]
@Gom3z: nigdy nie jadłam tortu z masą cukrową, ale wszystkie weselne, jakie jadałam były obrzydliwe. Jak wypełnienie jest dobre, to tę masę możesz zdjąć, a jak cały tort #!$%@?, to cały tort #!$%@?.
@pavel999: kompletnie nie moje klimaty. Popatrzeć na tematyczne wesela lubię, ale sama wolałabym klasycznie, niemniej tort wygląda estetycznie, więc wybór dobry. No, byle jeszcze smaczny był ( ͡º ͜ʖ͡º)
@matra do tego pieje, po cholerę mi tort na wesele z samej masy cukrowej? To powinno być coś zajebistego, a nie że tatem pasuje do szturmowcow, ale wlasnie to utwierdza mnie w fakcie jak bardzo się roznimy między soba
@Gom3z: no ale to tylko wierzchnia warstwa, ona nie jest zbyt gruba. No a przynajmniej nie powinna ( ͡º ͜ʖ͡º) Dla mnie jako gościa nie jest ważny wygląd tortu, tylko jego smak, dlatego jak pisałam - masę cukrową można zdjąć, a zjeść to co najsmaczniejsze. Niech się wyglądem młodzi nacieszą.
@pavel999: fajnie wygląda, ale bez przesady :P.. dupy nie urywa. Pani cukiernik nie mogła siębardziej postarać i porobić troszeczke szczegółów chociażby typu wgłebienie? Źle dobrane kolory świadczy o oszczędzaniu masy.

Córka wpadła na świetny pomysł, niestety wykonanie pani cukiernik bardzo marne, w szkole dostała by 3 tylko za to, że w miarę schludnie to wygląda..
m.....e - @pavel999: fajnie wygląda, ale bez przesady :P.. dupy nie urywa. Pani cukie...

źródło: comment_DDZXQwZu0E3rGtZEe80TeZKnzvCP7wXj.jpg

Pobierz