Wpis z mikrobloga

Ostatnio śnił mi się zamach terrorystyczny na jeden z klubów nocnych. Rano powiedzialem o tym mojej #rozowypasek bo był bardzo realistyczny. Następnej nocy miał miejce #zamach na ten klub nocny w turcji co ten zamachowiec latał z automatem robiąc #terroryzm pisze na mikro bo dziś mi się śnił zamach na lotnisko. Wybuchły też jakieś samochody ale nie wiem czy to osobny atak czy powiązany z lotniskiem. #creepy #proroctwa #sen
  • 22
@obiluk: Mam tak samo. Tylko moje sny mówią o moich bliskich i praktycznie wszystkie sie sprawdzają w niedługim czasie. Zapisuj sobie te sny ale nie wiem co z tym można zrobić :p o ile ja mogę powiedzieć "ej blue, śniło mi sie ze cię policja zawija, uważaj na siebie" to ty już raczej do wojska nie zadzwonisz, żeby se uważali bo miałeś sen :) ale zapisuj moze kiedyś zauważysz jakieś powiązania,
@obiluk: nie, to było inaczej. przyszedł do mnie kumpel z przebraniem wojskowym, ja się przebrałem i dał mi do rąk UZI. jak wyszedłem z domu to dotarłem nad morze i widziałem płynącą krew. wybuch mnie tylko wybudził z nieświadomego snu.

@obiluk nie jesteś w tym sam.
To smutne, ale ostatnie lata to niemal jak "epoka superterroryzmu" (#pdk) i przewidywanie, że gdzieś będzie atak, to jak przewidywanie, że gdzieś spadnie deszcz. Cele to lotniska, kluby, jarmarki, miejsca gdzie jest dużo ludzi.

Ja mogę przewidzieć, że w końcu ktoś użyje cywilnego drona z ładunkiem wybuchowym, np na maratonie. I nie jest to żadna magia a jedynie wiara w ludzką kreatywność jeśli chodzi o wzajemne okaleczanie.

Sny się pamięta najlepiej