Wpis z mikrobloga

Może po prostu chciał pokazać innym swoje kostki.

Ja widziałem niedawno jakiegoś gimbusa (z 12-14lat max) #!$%@? w całości w drogie sportowe ciuszki, właśnie też kostki na wierzchu żeby przyciągnąć oczy do błyszczących air maxów, z mamusią stoi i mama mu mówi coś w stylu "ale żeś się ubrał", a ten że mu ciepło, ale normalnie cały się trząsł XD. W sumie smutnie to wyglądało.
@ParkingPodziemny: #!$%@? bez czapki od ok. 7 lat, co mnie czeka? Dodam, ze jeszcze mam odsłonięte kostki i #!$%@? po śniegu w butach do kostek, nie czuje żeby było zimno, ogólnie preferuje podkoszulki nawet w zimę bo jest mi najzwyczajniej ciepło. I rzadko chodzę w zimowych butach bo mam jakiegoś pecha do nich, kupuje i mnie #!$%@? obcierają więc wole kupić sobie jakieś Asicsy na zimę i w nich śmigać. Dzięki,
Ja się po prostu szczerze dziwię, że przy -6 gdy wszyscy chodzą opatuleni, gość chodzi z gołymi kostkami.


@ParkingPodziemny: liczy się czas ekspozycji. Byłem dzisiaj w Biedronce w zwykłych adidasach, bo do przejścia miałem jakieś 50m i jakimś cudem wcale zimno w kostki mi nie było ;>
#!$%@? w całości w drogie sportowe ciuszki, właśnie też kostki na wierzchu żeby przyciągnąć oczy do błyszczących air maxów


@artem2x: A ciebie chyba to mocno zakuło w oczy, że tak zapamiętałeś model buta.
a no tak, to joggery xD Dla mnie to zwykłe dresy w jakich tylko największe wieśniaki i lumpy spod śmietnika chodziły w dzieciństwie.


@pawel_je: Joggery to nie tylko dresy. Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj.

i przy okazji wyglądasz jak baba


``

To w ogóle jest modne? Od kiedy niby? Chyba tylko u gimbazy, bo raczej nikt powazny z głową na karku nie ubierze się tak do pracy xD
@XpedobearX: toś #!$%@?ł xD Teraz u mnie - 10, w nocy ma byc -15 i więcej. Co masz do kalesonów? :D chcesz to chodz sobie z gołą dupą i ubieraj się jak baba tylko wiedz, ze ludzie się z Ciebie śmieją pod nosem :D Casual to nie glany, nie popadaj ze skrajności w skrajność jak brak Ci argumentów. Tak w ogóle to naucz się pisać w jednym wątku a nie 10
ubieraj się jak baba tylko wiedz, ze ludzie się z Ciebie śmieją pod nosem :D


@pawel_je: Tak, śmiechom nie ma końca xD Poza tym mam to w dupie czy ktoś się śmieje, za to ty bój się całe życie ubrać się jak ci się podoba bo ktoś się będzie śmiał.

Usuń konto ^^


TEN PANCZLAJN, HUH BOLI. Poliżcie się po ptakach, tacy męscy jesteście, podkreślam MĘSCY.