Wpis z mikrobloga

Prośba o #wykopefekt , sytuacja jest nieciekawa i przedstawia się następująco Tata mojego kolegi wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku pieszo. Jego miejsce zamieszkania to Trawniki województwo Lubelskie. Dodaje zdjęcie zaginionego, na którym są informację szczegółowe o jego Tacie i kontakcie do jego rodziny. #zaginieni #pomocy #niebieskiepaski #lublin #ktokolwiekwidzialktokolwiekwie
pejdzejroo - Prośba o #wykopefekt , sytuacja jest nieciekawa i przedstawia się następ...

źródło: comment_4kqfuFhJrQeyI2I6Cpt7n1eOLMfUpAhS.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@pejdzejroo: Gosc nie wyglada na tak starego, ale starzy ludzie z reguly gdy opuszczaja dom i znikaja to probuja dojsc do swojego "rodzinnego domu" (ten z dzieciecych lat), ale ten Pan nie wyglada na tak starego, watpie ze to pomoze.
  • Odpowiedz
zaginął na ooczatku grudnia 2016


@pejdzejro: Po takim czasie to albo po prostu postanowił odejść albo nie żyje. Może wpadł do rzeki, ktoś go zabił albo coś innego.
  • Odpowiedz
@pejdzejroo: już to ktoś wrzucał na mirko. średnio szczegółowe te informacje - na plakacie powinno być kiedy wyszedł, imię i nazwisko, miejsce w którym ostatni raz go widziano, najlepiej fakty, które już ustalono (o ile nie koliduje to ze sprawą, ale wtedy ludzie bardziej się angażują, bo mogą się wczuć w sytuację).
  • Odpowiedz
@pejdzejro: mi nie chodzi o powtórne prostowanie - sama bym w takiej sytuacji tak robiła, ale chodzi o informacje na plakacie - jest ich zbyt mało. Jesli chcesz cos zrobic poza wrzucaniem info, to zmień plakat i dodaj chociaż te informacje o których pisałam wczesniej.
@nipanimaju: chyba o mnie chodzi - nie cisne, tylko sie staram pomoc ( ͡° ʖ̯ ͡°) powodzenia
  • Odpowiedz