Wpis z mikrobloga

Poszukuje gazownika w Krakowie (najlepiej południe, od Błoń do Kurdwanowa), który wymieni mi filtry, reduktor (chyba nawalił) i dostroi ładnie gaz podczas jazdy lub na hamowni. Ustawianie podczas postoju nie interesuje mnie. Kogo polecacie z doświadczenia?

Gaz BRC IV gen.

#krakow #lpg #mechanikasamochodowa #brc
  • 11
  • Odpowiedz
@Traviu: w Fugazi na Lindego są kompetentni goście, duży warsztat i serwis na poziomie, nie wiem tylko czy będą z tobą jeździć po mieście :-)
A na Hemreni masz firmę Gazik, mały zakład ale bardzo się pieszczą, z nimi pewnie się dogadasz na jazdy, ustawianie i co tam jeszcze chcesz.
  • Odpowiedz
@Traviu: także najlepiej kieruj się po tym forum, jak tak swoją instalację doprowadziłem do użytku po "fachowym" montażu, raz na wyjeździe (zaczął palić 25l/100km, #!$%@?ło gazem w środku) a do końca już w świętokrzyskim
  • Odpowiedz
no właśnie czytałem i aż 2...


@Traviu: chcesz dobrze czy blisko? Drugi koniec Krakowa to nie wyprawa nad morze. Chociaż znam ludzi, którzy potrafią na założenie gazu i regulację robić prawie 200km, aby mieć pewność że wszystko będzie zrobione perfekcyjnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ipkis123 no to wybiorę gazujemy.pl albo autonagaz, tylko GEG AutoGaz ma długie terminy strasznie.

Dzięki.

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś doświadczenie to chętnie poczytam.
  • Odpowiedz
@Traviu: na Hamerni zakładałem i są spoko, serwisy robie gdzie popadnie bo nie mam czasu na pierdoły, kilometry lecą. Na Lindego serwis jest szybki i fachowy wg mnie, robiłem u nich gwarancje jakieś, jestem zadowolony.
  • Odpowiedz