Wpis z mikrobloga

póki co argumenty dałem ja, a ty się rzucasz.


@turbowarzywo:
No wybacz pysiu, ale to nie ja się rzucam o GIF 16mb i ciągne jego temat do zerzygania xD. Widzisz jak śmiesznym człowieczkiem jesteś?
Ile jeszcze #!$%@? umysłowa mątwo zamierzasz ciągnąć temat tego strasznego gifa 16MB xD?
Co chcesz tym osiągnąć?
Wymusisz na mnie że nagle zacznę wszystko w webm zamieszczać w internecie xD? Czy po prostu nie masz co robić
  • Odpowiedz
  • 2
@Floyt

Nie wiem dlaczego lubisz masochizm i korzystasz z takiego internetu.


Bo - wierz lub nie - to najlepsze, co mogę mieć.
Miasto ok. 350k mieszkańców, ok. 2.5 km od centrum. Wszyscy operatorzy (prócz orange/netii) "nie oferują usług w moim regionie".
A ze 100 metrów dalej idzie światłowód.
I tak od lat.
  • Odpowiedz
ja #!$%@?ę, na wykopie nadal jak w lesie, HURR DURR UŻYWAJMY GIFÓW BO NAS STAĆ, co z tego że ten biedacki format jest archaiczny i pod KAŻDYM względem gorszy od webm, ma być gif bo mam internet 100 Mbps i jestem kimś, jestem #!$%@? kimś xD
  • Odpowiedz
ale wiecie że to już nie rok 2001 i połączenia przez modem?


@Floyt: I gówno z tego jak gif musi się ściągnąć cały zanim cokolwiek odpali, rozumiesz to, właśnie tak, nie jest 2001, a jest 2017, gdzie FILMY STARTUJĄ OD RAZU

I mają full kolor, a nie syf.
  • Odpowiedz
@db95: chciałem tylko zwrócić uwagę, że to bardzo fajny gif. Kwestia daty, szybkości łącza i formatu kompresji nie jest przedmiotem tego wpisu więc to pominę.
  • Odpowiedz
@Floyt: a tak ciężko zrozumieć #!$%@?, że duża część użytkowników wypoka siedzi np. poza domem, poza kurna domową siecią wifi, siedzi na wykupionym pakiecie danych, gdzie każdy MEGABAJT jest na wagę złota?! #!$%@? z tego, że mam w domu internet miliard MB/s gdzie np. w szkole/na studiach/w pracy chcąc przeglądnąć gorące muszę korzystać z wykupionego pakietu danych?!
  • Odpowiedz