Wpis z mikrobloga

@czaksniff: Z jednej strony to faktycznie spełnia swoją funkcję, ale z drugiej nie daje użytkownikowi szansy na odblokowanie (6 prób i wszystko stracone). Beznadziejne rozwiązanie.
@mb1904: ale jak to nie daje? Zapomniałeś hasła do iCloud czy co? Jest przecież odzyskiwanie? Czy po prostu uszkodziłeś iPhone i nie robiłeś kopii nigdy ani w chmurze ani manualnie na kompie?
@czaksniff: Telefon jest mojej dziewczyny. Dezaktywowała hasło, a kilka godzin później je przywróciła (musiała wpisać 2x to samo, tak?). Przy próbie odblokowania hasłem, którego zawsze używała wyskakiwał komunikat o błędnym haśle. Zdenerwowana zaczęła wpisywać ciągle to hasło, aż iPhone został zablokowany całkowicie (bez czasu blokady). Teraz na ekranie jest komunikat o połączeniu z iTunes. Hasło do iCloud mam, telefon mogę przywrócić do życia, ale stracę wszystkie dane.
@mb1904: pewnie podała 10razy złe hasło/kod i dane juz zostały wymazane wiec nic nie odzyskasz. Ja wiem ze różowe paski maja swoje przekonania ale wpisywać to samo jak wyświetla sie ze złe? Wtf ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic juz raczej Mireczku nie wywalczysz