Wpis z mikrobloga

Hej #mikrokoksy, mam pytanie o opinie o specyfiku Black Bomb (Dorian Yates).
Dla kogo: dla baby <60kg, która chce poprawić swoją formę przez intensywne ćwiczenia (ale nie pakernia - fitnes, pilates itp.)
Dlaczego: jestem chronicznie zmęczona i bez sił od około pół roku, po intensywnym pracowaniu, przychodzę do domu i nie mam siły zrobić NIC poza jebnięciem się do łóżka, mam już niby plan co i ile chcę ćwiczyć ale potrzebuję czegoś co postawi mnie na nowi, więc za poradą kolegów którzy korzystają ze specyfiku przed siłownią chciałabym użycz czegoś co mi nie rozwali serca i wątroby.
Ktoś coś?
  • 39
@PrawyKuba: @majkelr: @milvanb: ludzie, poćwiczyć godzine, półtorej dziennie, bez ciężarów, pobiegać, popływać, nie podchodźcie to tego jak to robienia masy. O tym, że w ogóle są jakieś "pobudzacze" przed treningowe dowiedziałam się kilak dni temu. Jesli są jakieś łagodniejsze, bezpieczniejsze specyfiki, to chętnie się zapoznam.
@Oczy: dieta to nie tylko dla koksownikow jest. dieta jest dla wszystkich i uwierz lub nie, ale cos z nia jest nie tak. Napisz co jesz i jak jesz i zobaczymy. Bez tego nie polece Ci zadnego srodka, bo nawet podwojne espresso Cie nie pobudzi, jak nie bedzie z czego
@milvanb: jem klasycznie:śniadanko - kanapeczki lub jajeczka ;), lunch kolo 13 - na ciepło zwykle mięsny, koło 17 na ciepło zwykle coś lekkiego typu zupa, koło 20 kolacja kanapeczki/sałatki. Masa warzyw, zawsze zdrowo, nietłusto i niedużo. "Dieta" jest niezmiena od lat (godziny, ilość, jakość).
@milvanb: Jajka 2 plus dodatki, mięcho+zupka llub sałatka i dodatki - taką samą porcję wciąga kolega i jest najedzony. W okresie świateczny było tłusto i dużo i nie było różnicy poza bebechem poza kontrolo.
@Oczy: kolega najedzony, super wyznacznik. 3 dni jedzenia byle czego nie.naprawia problemu. Trzeba jesc caly czas dobrze. A jak nie to lekarz. Po pol roku to juz dawno powinnas przywyknac. Pw sie stosuje raz na jakis czas, a nie ed.

Przemyśl to sobie, ja na siłę nie będę nikogo uświadamiał.