Wpis z mikrobloga

Mircy, napisał do mnie na fb przyjaciel mieszkający w Poznaniu (studenty here, ale w różnych miastach) z pytaniem jak wygląda u mnie w mieszkaniu sprawa kupna środków czystości i innych tego typu pierdół. Odpowiedziałem, że u mnie rotacyjnie, każdy po kolei kupuje to co się kończy. A u niego w mieszkaniu taka sytuacja :D
#poznan #cebula #heheszki
boradacz - Mircy, napisał do mnie na fb przyjaciel mieszkający w Poznaniu (studenty h...

źródło: comment_3pIbhOLnkjlDVLghtelGsaaSqAx0JH4L.jpg

Pobierz
  • 22
@boradacz: wiesz, nie byłoby w tym nic przesadnie wkurzającego gdyby nie fakt, że się nigdy nie przyznał. Nie raz udowodniłem mu "pożyczanie" bez pytania, a i tak się wypierał. A największym #!$%@?ństwem popisał się, gdy wyjechałem na 2 tygodnie i zostawiłem w zamrażarce kurczaka (3 szuflady, każdy miał jedną swoją) - jedyna rzecz w mojej szufladzie. Drugi współlokator był za granicą, tamten został sam. Po moim powrocie kurczaka magicznie nie było,
@boradacz: w kuchni stoi słoiczek i tam wrzucamy 10 pln/ na głowę na miesiąc.
jak potrzeba więcej to jest alarm i nagła zrzuta, jak zostanie to czasem się kupi coś extra (w sensie dodatkowe rolki papieru toaletowego bo to najszybciej schodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@jurny_juhas: Też tak kiedyś miałem, jeden współlokator #!$%@?ł co się dało, ale po konfrontacji z resztą przeprosił, postawił flaszkę i potem było już w porządku, także tobie nie zazdroszczę (chociaż o utrzymywaniu czystości w mieszkaniu przez tego typka to mógłbym książkę napisać xD)
@boradacz: u mnie #poznan here, składaliśmy sie 2 dychy na miesiąc i proszki, płyny do prania, wszelkie inne środki czystości, żarówki i rzeczy eksploatacyjne kupowaliśmy ze wspólnego budżetu i była ewidencja na kartce prowadzona kto ile bierze i co kupił ;) nigdy nie było problemu z tym ;) oczywiście raz na jakiś czas sie uzbierało więcej to np uznaliśmy ze jest potrzebna nowa suszarka czy deska do prasowania potrzebna to kupowaliśmy
Po prostu nigdy nie pomyślałbym, że można się bawić o ściąganie z ludzi 86 groszy.


@boradacz: Jednak ktoś wydał te 4 zł z czymś. To ma się walić bo wychodzi 0,86 na osobę? Jeśli jest z tym problem, to faktycznie zrzutka wszystkich na tego typu zakupy i będzie już więcej niż 1 zł na osobę.