Wpis z mikrobloga

@Dzelonowa: może gdyby nie było tego cyrku z kominiarką, to wzbudzałby trochę większe "zaufanie", a tak to+ przede wszystkim sposób w jaki "zeznaje", daje (przynajmniej w moim mniemaniu) nieodparte wrażenie, że ma coś do ukrycia
  • Odpowiedz
ten policjant sie asekuruje na maksa....dalej jedzie ze mu sie wydaje, ze dokładnie nie pamieta... ludzie rok czasu to nie jest 10 lat, taka sprawa a on nie pamieta. Mało profesjonalne jak na goscia z kryminalnej.
  • Odpowiedz
@lilsss: ale cholera, jak pracujesz z kimś, to nawet nie będąc z kimś w zajebistych relacjach no chyba wiesz czy się z kimś spotyka, czy nie, albo ja się nie znam.
  • Odpowiedz
@Dipolarny: Stresować się dużo bardziej musiała siostra Adama Z., bo ma na pewno mniejszą styczność z takimi sprawami niż policjant, a ona jakoś naturalnie się zachowywała i nie była taka nerwowa.
  • Odpowiedz
@insanebelieve: @lilsss: @paniscorpio: @Dzelonowa: ale już się też wystraszył z tą sprawą z homoseksualistą i zabiciem partnera. Na początku ,że Karolina tak nie mówiła o takiej sprawie, a potem, że raczej nie, bo takiej sprawy on nie pamięta i nie było raczej ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na pytanie przewodniczącej o zakładanie przez Karolinę rękawiczek. Nie pamięta absolutnie, ale ma nadzieję, że gdy wchodziła
  • Odpowiedz
Zresztą, hej, no przecież nikt go nie dotykał, gdzieś było napisane, że policjantka powiedziała, że go nigdy nie dotknęła, ale rękawiczki miała na sobie, bo on miał świerzba, tak? dobrze zrozumiałam?
  • Odpowiedz
@Dipolarny: z drugiej strony, czy to jego pierwsza medialna sprawa w której zeznaje? Hmm...w każdym bądź razie, jak oglądałam zeznania siostry, to jakoś nie widziałam w nich takiej sztuczności jak w tym przypadku, a tu aż to bije po oczach
  • Odpowiedz
@Dzelonowa: no to wcześniej już zakładali że na przesłuchaniu będą naruszać jego cielesność ;) no świerzbem by się nie zarazili patrząc się na siebie i podając długopis do podpisania (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@insanebelieve: siostra właśnie w ogóle się nie stresowała i nawet nie rozglądała po bokach, a tutaj nawet na podstawie mowy tego policjanta i gestykulacji można dużo wywnioskować. Zbyt często zera w lewą stronę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz