Wpis z mikrobloga

@tesoro: szkoda, że nie dostałam się na rozprawę, opowiedziałabym wszystkie zeznania ze szczegółami - świadoma znaczenia moich słów, całą prawdę i tylko prawdę ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@bess9: właśnie miałam to pisać, że mówiła, że czasem przychodzą chwile, że sama ma ochotę pozbyć się swojego partnera ( ͡ ͜ʖ ͡) i podała ten przykład z homoseksualistą i jego partnerem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Dipolarny: z tego co słyszałam, to pełnomocnik rodziny Tylman chce wnosić żeby następna rozprawa (17 lutego) była całkiem utajniona
  • Odpowiedz
@tesoro: Na fejsie PT komentowal, ze nic o tym nie wie jakoby proces mial byc utajniony. Z kolei ludzie pisza w komentarzach, ze to pelnomocnik Tylmanow zglosil takie pismo o utajnienie.. Cyrk :D
  • Odpowiedz
@Dipolarny: no właśnie i nawet sami pisali w tej sprawie do Ministra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@insanebelieve: no a studenci prawa, którzy tam siedzą na widowni, to by mogli robić jakieś notatki i potem swoje spostrzeżenia wrzucać. Chyba po to tam chodzą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dipolarny: dzisiaj utajnili zeznania jednego świadka i to chyba w ogóle ostatniego policjanta z tego co czytałam. i rodzina chce utajnić tylko przyszła rozprawę, a nie cały proces.
  • Odpowiedz
@insanebelieve: akurat mi zrobili na kwiecień prezencik urodzinowy, wiec z pewnością się tam zjawię. :D
@Dipolarny: nie. możliwe, że będą kogoś przesłuchiwać i może coś niefajnego wyjśc na temat Ewy. Tak ktoś napisał pod postem, kiedy o to samo zapytałam na wykopku jakiś czas temu. :D
  • Odpowiedz