Wpis z mikrobloga

@wielad Jeśli powiedzą co jest źle, to chyba dobrze? Wtedy wiesz co poprawisz.
Ogólnikowe stwierdzenie typu "ten plan jest #!$%@?" to co innego.
Wykop to portal od wszystkiego i niczego, więc mniejsze jest prawdopodobieństwo, że ktoś Ci pomoże. Od tego masz fora typu SFD czy KFD.
@domenacom: wiem, ale widząc na ilośc "ekspertów" na wykopie liczyłem ze uda mi sie zaoszczędzić, bo z kasa słabo stoję zeby wydawać jeszcze na trenera i rozpiskę co podkreśliłem a temacie.
@PiccoloColo: @domenacom: jakby ktos powiedział co jest zle w treningu to ok. Ale zazwyczaj jest to festiwal #!$%@? bez merytorycznej wiedzy i odpowiedzi w stylu "trening #!$%@? przyjdzie Mirek X to ci powie dlaczego"

Sama dyskusja juz pod
@MichalPerez
@wielad Ano, w tematycznych forach to standard. Nie każdy koks to pomocny człowiek. Niektórzy widząc te same pytania kilka razy dziennie, czy ciągle te same powiolane błędy, stają się oschli i sarkastyczni. Z tym trzeba się pogodzić. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest lenistwo i olewactwo pytających.

@wielad Super podejście, jeśli szkoda Ci czasu na zadawanie pytań, a mimo wszystko robisz to i wylewasz żale. Lepiej poczytać literaturę fachową i
@PiccoloColo: Ale problem w tym, że u niektórych to są głównie takie odpowiedzi. Większość postów to "#!$%@? CZYTAJ PODWIESZONE" albo "no, dobra robota". Jak im nie pasuje to niech oleją wątek i zostawią dla kogoś kto ma chęć pomóc inaczej niż tylko odesłać do poradników.
@MichalPerez No racja, takim to od razu #!$%@? z dupy do mordy, ale co zrobisz? Nic nie zrobisz.
Można się jedynie pogodzić z butnością niektórych ludzi.

Ja tam nikogo do jedynego worka nie wrzucam. Czasami nie dostawałem odpowiedzi na moje pytania, może akurat nikt nie był w stanie odpowiedzieć? Czasem były #heheszki, czasem otrzymałem pomoc. Dodam, że nawet kilka osób mi bardzo pomogło, a obecnie jedna osoba nawet poświęca mi swój
@PiccoloColo: nie szkoda mi czasu, wlasnie to robie, pytam i szukam odpowiedzi. Myslalem ze na 1800 obserwujących tag znajdzie sie jedna pomocna osoba.
@masz_ty_rozum_i_godnosc: pod moim poprzednim postem 3 odpowiedzi nie na temat.
Pod tym postem rozwinęła sie dyskusja.
Wykopki lubią gownodyskusje na gownotemat bo najwidoczniej na tym sie znają najlepiej.
@wielad: kiedys 4-6 lat temu jak na wykopie zadało sie pytanie to dostało sie odpowiedz, konkretna merytoryczna. Zawsze sie znalazł ktos kto w danym temacie sie znał. A dzis? Jak w lesie, na pytanie dostaje w odpowiedzi kolejne pytania, żadnej pożytecznej informacji.

Chyba faktycznie czas sobie odpuścić wykop bo poziom sięga juz tutaj dna.