Wpis z mikrobloga

@XineX: Bo może przeciwstawi się establishmentowi. To że każdy kraj dba o własne interesy to zrozumiałe, ale prowadzenie wojen by czerpać kasę to raczej nie teges( ͡° ͜ʖ ͡°)
@XineX: Jest przeciwnikiem większości państw NATO, które płacą poniżej 2% PKB. To jest tak robisz zrzutkę z kolegami na 10zł, Ty płacisz 8 a reszta po 2zł, wiec logiczne ze wolałbyś żeby każdy płacił po równo.

Gospodarczo bierze sobie doradców typu Musk, którzy doszli do majątków swoją pracą i co najważniejsze to przedsiębiorcy a nie ludzie typu prezydent elektryk. Wiedzą co dla firm jest dobre, co nie.

Obniżenie podatków, według jego
@XineX:
Jest populista ktory przesadzil z solarium, ale kilku rzeczy nie mozna mu odmowic:

- jest biznesmenem z sukcesami
- stawia interesy kraju na 1 miejscu
- ma anty-socjalistyczne podejscie do gospodarki
- twierdzi ze jest przeciwko ingerencji USA w innych panstwach
- otwarcie sprzeciwia sie islamskiemu terroryzmowi
- nic na niego nie znaleziono, "grab them by the pussy" w prywatnej rozmowie sprzed 10 lat to najlepsze co udalo sie znalezc
@XineX: Wydaje mi się, że chęć gospodarczego dogadania się z Rosją sprawi, że ani jedno, ani drugie państwo, nie będzie musiało wyjeżdżać swoim wojskiem w inny kraj.

To właśnie zaawansowana sieć gospodarcza sprawia, że mamy na świecie względny pokój. Nie biją się tam, gdzie umowy dobrze funkcjonują.

Nie wiem, może naiwny jestem.