Wpis z mikrobloga

Na wstępie moja specyfikacja:
CPU: i5 3470 3,4GHz
RAM: DDR3 1600MHz (edit. 8GB)
GPU: GTX 970
SSD 120GB

Gra na każdych możliwych ustawieniach ma jebitne lagi uniemożliwiające grę. WTF? Ubisoft, serio?
Tak na poważnie (pierwsza część w sumie jest poważna), czy ktoś miał podobne problemy i czy jest na nie jakieś rozwiązanie? Pobrany najnowszy patch do gry przez ten gówniany programik ubishitu :/

#watchdogs2 #ubisoft #gry
  • 17
@MaddoxX1911: pytanie czemu GTA V, Wiedźmin 3 czy nowy Battlefield nie mają tego problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja swój sprzęt sprawdzam regularnie, gdybym widział podobne problemy w podobnie wymagających grach, to jednak nie szukałbym rozwiązań niezwiązanych z grą.
@Kamellot: przecież chyba widzisz że vramu zżera 3.5gb, przypominam że gtx 970 miał 3.5 gb vramu + 512 mb wolnego cachea, dlatego masz freezy itp itd bo ładuje tekstury w te #!$%@? wolne 512 mb ramu, trza było brać r9 390/290 i byś miał dzisiaj kartę która nie dość że by wyciągała średnio 10% większą wydajność od tej 970 to jeszcze byś nie miał żadnych freezów, a vsync naprawia problem bo
@Jurigag: dzięki Sherlocku! Przynajmniej karty od nVidii mi działają w porównaniu do AMD ( ) I tak wiem, że to zależy od "szczęścia", ale ja z czerwonymi mam równo na pieńku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jurigag: Wyobraź sobie, że na przestrzeni 8 lat (przy wymianie całego zestawu PC) zamawiałem fabrycznie nowe, z normalnych sklepów (raz agito, drugi raz proline) karty ze stajni AMD (raz producent Shappire a drugim razem Asus) i w obu przypadkach miałem karty z "wadami" fabrycznymi. W pierwszym przypadku były to nie działające wentylatory w drugim przypadku były to spieprzone kości pamięci. Ile się namęczyłem przy reklamacjach tych kart, nie masz pojęcia. Drugą
@Jurigag: no to, że sprzęt, który współpracuje z akceleratorami od AMD po prostu w moim przypadku nie działa tak jak u innych. I wspominałem wcześniej o tej kwestii szczęścia. Dlatego po prostu z własnego doświadczenia nie sięgam po AMD, choć ja nigdy nie napisałem, że ich technologie są gorsze.