Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ja #!$%@? nienawidzę być stulejarzem. I to najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie jestem wcale piwniczakiem z wyglądu (ponoć nawet przystojny), nie jestem też nieśmiałą strachliwą #!$%@?ą. Po prostu miałem #!$%@? dzieciństwo i wczesny okres dojrzewania (praktycznie bez kontaktu z rówieśnikami poza szkołą) i jestem upośledzony w kontaktach z kobietami. Mam 20 lvl i nawet nie mam za sobą jednego związku, nie licząc trzymania się za ręce gdzieś w podbazie (oczywiście never into seksy). Podoba mi się jedna dziewczyna z roku, nawet robiliśmy razem projekt na zaliczenie semestru. Całkiem spoko i w ogóle, ale chciałbym do niej zagadać poza pracą na zajęciach, tyle że kompletnie nie wiem o czym moglibyśmy rozmawiać. Nie mamy wspólnych zainteresowań. Innym pewnie takie rzeczy przychodzą naturalnie, tylko ja jestem jakiś #!$%@? i jeszcze sobie wkręcam jakieś #!$%@? rzeczy, np. że jak kiedyś zaspałem na te zajęcia od projektu to pewnie mnie ma teraz za jakiegoś debila co olewa studia. Tak mnie to #!$%@?, że aż muszę się wyżalić. #stulejacontent #przegryw #tfwnogf ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 34
@Shanny: brak doswiadczenia seksualnego w wieku 20 lat to juz bardzo powazne #!$%@?, ktore bedzie sie poglebiac. Praktycznie jedyna metoda jest pojscie na dziwki i to jak najszybciej. I nie, nie znajdzie sobie nikogo. Wiem z autopsji jak to sie skonczy, albo zmadrzeje pare lat pozniej jak ja na 25lvu, albo zostanie czarodziejem i stulejmanem do konca zycia.
@Shanny: co ma bycie w zwiazku do bycia prawiczkiem? To sa dwie rozne rzeczy. Jesli nie zaruchalo sie do 20lv to jest sie #!$%@?, jest sie stuleja, przegrywa sie w zycie, i nie znajdzie sie od tak rozowego, lata beda mijac a #!$%@? poglebiac. I nalezy to przerwac natychmiastowo, pierwszy krok to pojscie na dziwki i utrata prawictwa, ktore jest zbednym balastem. Co z tego, ze gardza, skoro nigdy i tak
@wyjde_z_przegrywu: Dowiedzą się. Nawet jeśli facet ich nie poinformuje, to wyczują jego chore podejście do seksualności. Brzydziłabym się faceta, który spał z prostytutką. Poza tym, co powie nowo poznanej kobiecie? Że ma doświadczenie seksualne z kim? Ze swoją zmyśloną byłą i zacznie opowiadać bajki? Lepiej poczekać na kobietę, którą się pokocha, zamiast ryć sobie łeb seksem z laską, która czeka tylko na kasę i za godzinę ma następnego klienta, a dodatkowo
@Shanny: jak sie umie klamac to sie nie dowiedza, a jak sie jest idiota to sie dowiedza. Niczego zlego w chodzeniu na prostytutki nie ma, zwykla usluga, taka jak wizyta u fryzjera czy pojscie do kina. Powie, ze nie byl w zwiazku, tylko mial przelotne segzy, do ktorych chodzenie na dziwki mozna zaliczyc. Nie trzeba klamac, wystarczy nie mowic szczegolow i uzywac terminow nieostrych. Klamanie jest dla prostakow, inteligentni bawia sie
@Shanny: Szani, a co sądzisz o wpisie dziewczyny która chce sobie znaleźć kochanka i nie zamierza wchodzić w uczuciową relację. Co stanie się gdy taka dziewczyna znudzi się i zechce mieć jedno stałego partnera co ona mu potem powie? Widzisz może tu korelację do roksy?
@MINDGAME: Przede wszystkim sądzę, że to będzie uczuciowa relacja i ona się w to zaangażuje, jakkolwiek by się nie zapierała. Chyba że wybierze sobie na kochanka nieatrakcyjnego fizycznie i zupełnie nieciekawego faceta, ale wtedy jaki sens go w ogóle mieć? Nie wydaje mi się, żeby dało się wejść w dluższą relację erotyczną bez obciążenia emocjonalnego. Dziewczyna z Roksy jest na jedną noc, więc ciężko ją poznać i się do niej przywiązać,
@Shanny: obrzydliwe czy nie, to jest to przyklad relacji wyzbytej jakiegokolwiek uczucia. Prawda jest taka, ze wiecej uczucia uswiadczy sie juz u dobrej divy. Co jest lepsze, seks po pijaku w kiblu czy swiadomie z dobra dziewczyna za pieniadze z ktora mozna rowniez fajnie pogadac?