Wpis z mikrobloga

#chiromancja
Wszystkich, którzy chcą się czegoś o sobie dowiedzieć na podstawie wyglądu swojej dłoni, zapraszam do wrzucenia zdjęcia. Postaram się napisać krótką charakterystykę osobowości, o ile chętnych nie będzie za dużo. W szczególnych przypadkach mogę przepowiedzieć przyszłość, ale ostrzegam przed negatywnymi skutkami takiej wiedzy. Pozdrawiam.
  • 28
@alfredbuzdygan: OK. Twoja ręka będzie na dzisiaj ostatnia. Więcej nie dam rady odpowiedzialnie zbadać.
Wszystkie wrzucone zdjęcia będę jednak badał konsekwentnie, więc każdy się w końcu doczeka charakterystyki. Obiecuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@VVeronika:

Na znając Cię i nie mogąc obejrzeć Twojej dłoni osobiście muszę robić oczywiście całe mnóstwo założeń. Dlatego możliwe są pewne niedoskonałości, które jednak statystycznie nie powinny mieć większego znaczenia dla ogólnej analizy.

Jesteś osobą przyjazną, ceniącą ciepło domowego ogniska. Chętnie pomagasz innym ludziom oraz zwierzętom. Możesz być przywiązana do sztywnych zasad i posiadać wrodzone umiłowanie porządku. Jesteś praktyczna, pracowita i uczciwa. Jesteś dobrym pracownikiem i towarzyszką życia lub przyjaciółką. Dochowujesz
@Hooke: Wow, bardzo dużo rzeczy sie zgadza, jednak:
"#!$%@? Cię optymizm i raczej dobra kondycja fizyczna oraz psychiczna. Wyróżniasz się dużą woli i przebojowością."
Jest w sumie kompletnie na odwrót, a i zdolności parapsychologicznych jeszcze nie odkryłam.

Ale i tak dużo prawdy w tym!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Imperfekcyjna:

Na znając Cię i nie mogąc obejrzeć Twojej dłoni osobiście muszę robić oczywiście całe mnóstwo założeń. Dlatego możliwe są pewne niedoskonałości, które jednak statystycznie nie powinny mieć większego znaczenia dla ogólnej analizy.

Twoja dłoń #!$%@? osobę silną, a nawet dominującą. Twardo stąpającą po ziemi. Dobrze wiesz czego chcesz i potrafisz to osiągać różnymi metodami. Trudno zdobyć Twoje zaufanie. Czasami Twój charakter może wydawać się innym arogancki i mało uprzejmy. Wiele
@alfredbuzdygan:

Na znając Cię i nie mogąc obejrzeć Twojej dłoni osobiście muszę robić oczywiście całe mnóstwo założeń. Dlatego możliwe są pewne niedoskonałości, które jednak statystycznie nie powinny mieć większego znaczenia dla ogólnej analizy.

Jesteś wszechstronny, obrotny i elastyczny. Często bywasz podziwiany. Łatwo radzisz sobie z problemami codziennymi. Potrafisz udźwignąć wiele zadań jednocześnie. W sumie jesteś idealnym materiałem na męża. Co ciekawe ja widzę u Ciebie co najmniej 2 żony, więc chyba
@Bastsex:

Na znając Cię i nie mogąc obejrzeć Twojej dłoni osobiście muszę robić oczywiście całe mnóstwo założeń. Dlatego możliwe są pewne niedoskonałości, które jednak statystycznie nie powinny mieć większego znaczenia dla ogólnej analizy.

Zdjęcie jest trochę nieostre i obciąłeś kciuk, ale spróbujmy. Jesteś raczej zamkniętym w sobie myślicielem. Absorbuje Cię twoje wnętrze i uczucia. Jesteś bystry i zorganizowany. Raczej pragmatyk o przytomnym umyśle niż idealista. Jesteś odważny i zdolny do bohaterskich