Wpis z mikrobloga

@DonPablito: czego #neuropa usilnie próbuje odwieźć uwagę od jego największych wpadek i skandali?

Co to w ogóle za argumentacja.

Radek #!$%@?ł podatników na pół mln złotych (tyle mu udowodniono), facet zamawiał sobie pizzę wysługując się BORem, jego kariera to układanie się z USA, po czym sam stwierdza że robimy lachę amerykanom.

A argumentacja #neuropa to jedynie:

- Waszyczkowski #!$%@?, Sikorski lepszy
- jak ładnie po angielsku mówi przecież
- ładniejsze i
Radek #!$%@?ł podatników na pół mln złotych (tyle mu udowodniono)


@brylant_brylant: Skoro kradł czy co tam robił to czemu prokuratura nie postawiła mu zarzutów? Czemu obecna władza nic z tym nie zrobiła?

Co do reszty to była ogólna opinia w zasadzie wszystkich obserwatorów politycznych, że Sikorski robił świetną robotę w MSZ. A jako przykład podałem, że liczna opozycja go docenia i zostawiła by go mimo różnic politycznych a to już o
@DonPablito: nie postawiła zarzutów bo umiejętnie to robił, tak że nikt oficjalnie mu niczego nie zarzuci. Ale jeśli łykasz to że konsultacja językowa jednego przemówienia to koszt 19 000zł - to nawet nie chcę mi się z Tobą dyskutować.

Okradał umiejętnie, tak że nikt mu nie udowodni rozliczeń. Poza tym stronniczość prokuratur w tym kraju to granda.

No tak, liczne sukcesy Radosława są takie że niczego nie ugrał dla Polski przez