Dziś szybko bo mało meczów było i statsy mało spektakularne #nbastats #nba

DA Jordan - 10pts-20reb - 38my mecz w karierze z +20reb (a 5ty w tym roku kalendarzowym). DeAndre goni 9miejsce w historii NBA (jeszcze 4 mecze straty do Bena Wallace'a), średnie statsy Jordana z tego roku kalendarzowego to 16ppg, 16rpg i ponad 74%FG
J. Crawford - 27pts i 6/9 za 3 z ławki - to pierwszy mecz Crawforda od 3 lat z 6 trójkami z ławki, a 6 w karierze czym dołączył do top10 w historii (tyle samo meczów mają jeszcze Delfino, House, Korver, W. Person i N. Young), najwięcej niezagrożony JR Smith (x28)
Chandler - 22pts-17reb i 9/9FG - pod względem rzutów z gry na 100% skuteczności wyrównał rekord tego sezonu który dzierżą Gortat, Gobert, Pau Gasol i Howard. W zeszłym sezonie 12/12 miał T. Allen.
Jokic - 23pts-11reb-6ast-2stl-3blk - znowu świetna wszechstronność, staty sezonu odpowiednio 15.0-8.3-3.8-0.7-0.7. Do drugiego sezonu gry takie lub lepsze miało tylko 9 zawodników w historii (i to licząc od samych początków), ostatnio Webber 94-95 i Laettner 93-94. Ze wszystkich zawodników młodsi z takimi statsami byli tylko Garnett 98, wspomniany Webber 95, Magic 81 i Alvan Adams 76. Ostatnimi centrami z takimi średnimi sezonu (bez względu na wiek i exp) byli Brad Miller (2004-05) i Divac (1994-95). W tym roku oprócz Jokicia ma szanse dołączyć do nich również Cousins

Inne statsy: I. Thomas 25-13, Wall 27-7-7 + Beal 31-2-5, Butler 20-8-4-3, Wade 20-7-3-7-1, Wiggins 31-6-3-2
  • 12
@cult_of_luna: wiem, że linijki nie takie imponujące, ale Noel 19 pointsów, 8 rebsów, 5 asyst, 2 steale i 3 bloki, a przypominam, że to Noel to ziomek, który jest znany przede wszystkim ze swojej świetnej gry w defensywie.

Do tego Richaun, w 1. meczu od baaaaaaardzo dawna 18 pkt w 18 minut, 11 w 4 minuty w 1. kwarcie, no a Phillie przerwało kolejną serię - tym razem 9 meczów bez
WojtASR - @cultofluna: wiem, że linijki nie takie imponujące, ale Noel 19 pointsów, 8...

@marsellus1: artykuł jest z dziś, ale przekroczył 22.I - to tak już czepiając się :) Dla mnie ciekawe jest to że mimo młodego wieku i tych 4000 pkt jest 11 strzelcem w historii Wolves, co więcej na 37 meczów przed końcem sezonu sytuacja wygląda tak że:
- za ok. 7 meczów doścignie 10tego Ala Jeffersona
- za ok. 8 meczów doścignie 9tego Gugliottę
- za ok. 23 mecze doścignie 8mego Ridera
@Weed233: No ale właśnie o to chodzi, że w przypadku lepy na dziąsło po prostu by go pobolało i tyle, tutaj nie było tak, że głupi duży murzyn #!$%@?ł mu w szczepionkę, tylko chciał mu #!$%@? rękę złamać i to mogło być przyczyną zajebiście ciężkiej kontuzji...
@GrubyCZECZEN: Szczera prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Spójrz na tempo rozwoju jednego i drugiego. Przyjżyj się grze obu, oglądając cały mecz wilków. Przyjżyj sie grze obu oglądając jakikolwiek mecz z zeszłego sezonu. Pies #!$%@?ł postępy Lavine'a, który startował do ligi z poziomu umiejętności sporo niższego, niż "kanadyjski jordan". Jak bardzo od debiutu rozwinął się Wiggins?