Wpis z mikrobloga

@gumis112211: Tak działa. Wczoraj transferowałem poksy które miałem już z wersji emerald ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgrałem również poksy z pokemon blue. Wszystkie te poksy miały hidden ability i przynajmniej 3 IVy na max. Szkoda tylko że natury są losowe.

Mewtium Z dostajesz jako mystery gift po odebraniu go w pokemon banku
@gumis112211: Dzisiaj nie znajde czasu. Do godziny 17 pracuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) (27 lvl here, który bawi się w poksy już 20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Powiedz, jakie pokemony potrzebujesz, to Ci pomogę. Swoją drogą mam mnóstwo Eevee, Cyndaquilów, Tynamo, Poliwagów i Mareanie do wydania (breedowałem pod prawie perfy).

Przyznam, że nowe poksy to pierwsza gra w której staram się robić
@magral: głównie takie których nie można dostać w Sun/Moon - ja sobie musze kupić dostęp do banku, to sobie przetransferuję poksy z X, bo tylko te mam kupione(reszta to emulatory na kompie)

Mareanie mam prawie perfekt - 5x best i 1 fantastic
Ogólnie bawię się w breedowanie i chcę teraz perfect laprasa(lub prawie) zrobić. Mam też po kilka ultra bestii jakbyś chciał ;]
@gumis112211: Mareanie Regenerator? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli nie to służę pomocą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dostęp do banku kupowałem jak jeszcze dolar nie był aż taki drogi i wyniosło mnie to jakieś 20pln (na rok).

Masz może Hoope i Volcacośtam (to numerek za Hoopą)?
@gumis112211: Ja staram się mieć livedexa, mam prawie całe kanto ułożone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety im dalsza generacja, tym więcej braków mam w tym dexie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zawsze jakiegoś shiny możesz dać ( ͜͡ʖ ͡€).
A tak na poważnie, podeślij jakąś liste poksów, to z czasem będę je miał. Nie mam za wiele powtórek i muszę
@magral ja zaoferować mogę jedynie te z najnowszej generacji i to standardowe (plus kilka UB) mam jednego shiny cindaquilla z wonder trade, ale słabe IV. Zobaczymy co mi się teraz wykluje z jajek bo 18 laprasow w ppelago się grzeje
@gumis112211: Wyklułem 7 boxów cyndaquilów i nic, a to mój ulubiony starter ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To się dogadamy już na pw. Friend coda wyślę Ci jutro. Chyba że zapomnę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)