Wpis z mikrobloga

Wszyscy mają ból dupy że też @moderacja się dobrała do plusujących te pedofilskie wpisy. Widziałem mirki pisały że to przez jakiś czas wisiało w gorących. A to nie dzięki plusom wpisy lądują w gorących? Plusowanie tego gówna dla mnie wydaje się być popieraniem i promowaniem teh pedofilii. Też widziałem w komentarzach pod wpisem moderacji że wtedy jakieś #!$%@? bawoły umysłowe heheszkowali z tych treści i prosili o linki do więcej.
Nie szkoda mi ani udostępniających ani plusujących
Wszyscy powinni zgnić w sztumie.
#afera #wykop #aferapedofilska #moderacjacontent
  • 25
@Gruby_Mirek: bany popieram, ale zgłaszanie tego raczej za wiele nie da, co najwyżej tyle, że nastraszą jakiegoś gimba. Poza tym to robienie afery o którą chodziło trollom zamiast jakiś konkretniejszych kroków, pół mirko pisze o ograniczeniach dla zielonek choć przez parę dni od założenia, a nie zdziwię się jak administracja to oleje lub wyjdzie jakiś Michał czy inna Ania i powiedzą, że nic z tego.
@Gruby_Mirek: Ale jak to #!$%@? wisialo za dlugo. Plus, zglos, niech wiecej osob zobaczy i to zglosi. #!$%@? jest tyle modow i zaden tego nie zobaczyl? Nagle przez jakis czas nikt nad tym nie siedzial?

Ludzie plusujacy dostali bany za co? Za "propagowanie tresci pedofilskich" Jakie #!$%@? znow propagowanie? Plus =/= cos sie podobalo. Musimy sobie ustalic jakas definicje plusa bo kazdy moze uwazac plusa za cos innego.

Wykop pobanowal w
Plus, zglos, niech wiecej osob zobaczy i to zglosi


@erse: To jest zajebiście głupie co mówisz. Po to jest formularz zgłoszeniowy że sprawa jest rozpatrzona po jednym zgłoszeniu. Lepszego efektu nie przyniesie spamowanie zgłoszeniami. Czyli co? Więcej plusów to moderacja szybciej rozpatrzy. Brednie.
@erse: Gość co wrzucił, zgaduję był zielonką za nickiem "plackarz". Zapewne siedział za 7 torami. A policja nic nie może zrobić, ale jak zrobi to po dupie dostaną plusujące mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gruby_Mirek: No tak bo moderator siedzi tylko w zgloszeniach. Jak siedzi tylko w zgloszeniach to jest #!$%@? moderatorem. To powinno byc przegladane na zywo. Gosc powininen siedziec i patrzec. Tak jak robi google. #!$%@? ta spolecznosc urosla, jest w #!$%@? uzytkownikow i szanse na to ze ktos cos takiego wrzuci rosna.

Bialek powinien o to zadbac ale nie zadbal. To jest typowe zganianie winy na #!$%@? bogu winnych plusujacych