Wpis z mikrobloga

Poprzedni wpis odnoście studniówki: klik

Otrzymałem kosztorys (główny cel). Wygląda następująco. Zastanawiające są dekoracje za 12 000 zł. Mam nadzieję, że zobaczę w sobotę te dekoracje za tyle kasy. Co do kabaretu - nie będą to żadne osoby zewnątrz, kabaret organizują uczniowie. Po co 1000 zł na organizację kabaretu przez uczniów też może być zastanawiające, jego tematem ma być mniej więcej "śmianie się z nauczycieli", w każdym razie nie będzie wymagał żadnych rekwizytów ani specjalnych strojów. O innych kosztach trudno mi mówić. Coś tam słyszałem, że wynajęcie ochroniarza to jakieś 400 zł w pubie czy coś. Tutaj chyba nie potrzeba aż tak silnej "ochrony", a jedynie sprawdzających listę. Macie wykaz, możecie przeanalizować. Ja jeszcze po studniówce się do tego odniosę. Może będą fajerwerki, fontanna czekoladowa i coś jeszcze - w końcu takie dekoracje to mogą rzeczywiście kosztować. Czekam na waszą ekspertyzę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ps. Jeśli macie pomysły, co dalej z tym robić (bo już widzę jakie są opinie na temat kosztów) to piszcie w komentarzach. Dowód na wydatki już jest, tak więc myślę, że można coś wymyślić.

#studniowka #zalesie #oszukujo #januszebiznesu
Pobierz artur200222 - Poprzedni wpis odnoście studniówki: klik

Otrzymałem kosztorys (główn...
źródło: comment_VlfMQFuKjdKdxGg6W3Xi0SQovVoilv8h.jpg
  • 274
@artur200222 O #!$%@? to ja płaciłem w Marii w Wałbrzychu 2 lata temu niecałe 300 zł a żarcia było w #!$%@? i jeszcze więcej, był zespół ochrony zero a problemów nie było. I jeszcze nawet kasę zwrócili chyba z 20 zł. Uczniów było prawie 90+połowa z osobami towarzyszącymi więc gdzieś tak koło 160 osób było z nauczycielami . Dla mnie to trochę śmierdzi jakimś przekretem i polecam śledztwo albo coś w tym
@artur200222: DJ przepłacony co najmniej 2x, foto 2x, wideo 3x, sprzątanie z 5x, dekoracje to nawet nie wiem ile razy przepłacone, kwiaty nie powinny być wliczone do dekoracji? A ZAIKSu nie powinien przypadkiem sam DJ mieć opłaconego?
Chłopie, przekręt jak cholera, żądaj faktur i umów, a najlepiej zagadaj na samej imprezie z DJem, fotografem, itd. ile dostają za tą noc. Jakby nie chcieli mówić to powiedz, że ich chcesz na ślub,
@artur200222: z tymi dekoracjami to pojechali jak ch**. Poproście o szczegółowe rozliczenie z fakturami. Mnie osobiście ciekawią dwie rzeczy: 1) z jakich materiałów są te dekoracje, 2) jaka firma tworzyła te dekoracje - chętnie przedzwonię i zapytam, jak oni znajdują takie zlecenia xD
Aaaa, no i co się stanie z dekoracjami później? Ktoś je sobie zatrzyma, zostaną sprzedane czy to jednorazówki (za 12k?!)?
@stash: Studniówka jest na sali gimnastycznej xD

O to sprzątanie bym się tak nie spinał. Udział w całym koszcie niewielki a może są w to wliczone też jakieś "straty" (np. obrusy do #!$%@?). Ale te dekoracje to może być dobry temat :D